Кільце для схуднення: дія, ефективність, правила носіння та бренди

Чи варто купувати кільця для схуднення, щоб позбутися від зайвих кілограмів, чи це черговий трюк виробників? Їх ефективність і правила носіння. Заради швидкої і легкої втрати зайвих кілограмів люди готові повірити у що завгодно.

Чи варто купувати кільця для схуднення, щоб позбутися від зайвих кілограмів, чи це черговий трюк виробників? Їх ефективність і правила носіння.

Заради швидкої і легкої втрати зайвих кілограмів люди готові повірити у що завгодно. Навіть те, що існує те саме «чарівне кільце для схуднення. Згідно обіцянкам виробників, його досить регулярно носити, щоб воно подіяло на биомагнитное поле людини і активізувало процеси, що запускають і метаболізм, і жиросжигание, і фізико-хімічні реакції в організмі. Результат — зниження ваги на пару кілограмів за 2 тижні. Скромно, але зате без всяких зусиль. Питання лише в тому, що це — казка для довірливих покупців або науково обґрунтована реальність?

Дія

Для схуднення використовуються кільця з вбудованими магнітами. Їх дія на організм — область вивчення магнітотерапії, яка в даному питанні перетинається з акупунктурою. Перша — напрямок альтернативної медицини про біомагнітних полях, друга — стародавнє східне вчення про біологічно активних точках на тілі людини. Потрібно спочатку мати на увазі, що обидві лише частково визнаються офіційною наукою і постійно піддаються критиці.

Тому, наважуючись використовувати магнітні кільця для схуднення, всю відповідальність за отримані результати доведеться брати виключно на свої плечі.

Тим не менше, прихильники магнітотерапії та акупунктури дають цілком логічні наукові пояснення, як кільця сприяють схудненню.

По-перше, вони вступають в контакт з биомагнитным полем людини, налаштовуючи його на потрібні хвилі. Завдяки цьому, при регулярному і правильному носінні прикраси в організмі відбуваються суттєві зміни:

  • оновлюється клітинна рідина;
  • активізуються лимфоток і кровообіг;
  • запускаються обмінні процеси;
  • налагоджується робота внутрішніх органів;
  • покращується самопочуття.

По-друге, кільця надіваються не на будь-які пальці, а на конкретні, впливаючи на певні акупунктурні точки, так чи інакше пов’язані з процесом схуднення. В результаті, як обіцяють виробники:

  • розганяється метаболізм, запускаючи ліполіз і забезпечуючи швидке та ефективне жиросжигание на проблемних ділянках тіла;
  • активізується кровообіг, що призводить до підвищення рівня кисню в тканинах, а він — незмінний учасник жіросжіганія;
  • нормалізується лимфоток, який захоплює з собою з організму шкідливі речовини;
  • набряків стає менше за рахунок виведення важкої («мертвої») води;
  • зміцнюються нервові волокна, рівень кортизолу зменшується.
Дивіться також  Чищення печінки Алохолом: характеристика препарату, 2 схеми прийому, протипоказання

Вірити чи ні в чудесні властивості кілець для зниження ваги — вирішує тільки сам худне. У Росії магнітотерапія використовується в офіційній медицині у деяких фізіотерапевтичних процедурах, а ось в США і низці інших країн подібні прилади і засоби заборонені законом. Таке ж ставлення і до акупунктури: хтось стверджує, що позбавився від всіх хвороб з її допомогою, інші вважають методику тибетських ченців красивою казкою.

Сторінками минулого. Про цілющі властивості магнітів писали Гіппократ (він рекомендував використовувати їх проти запалень і для зупинки кровотеч) і Парацельс (від епілепсії і для заспокоєння нервів). Що найцікавіше: перший стверджував, що вони мають проносними властивостями, а другий — закріплюють. Якщо прав Гіппократ, то за допомогою магнітних кілець, дійсно, можна схуднути, прочистивши кишечник.