Кільце для схуднення: дія, ефективність, правила носіння та бренди

Чи варто купувати кільця для схуднення, щоб позбутися від зайвих кілограмів, чи це черговий трюк виробників? Їх ефективність і правила носіння. Заради швидкої і легкої втрати зайвих кілограмів люди готові повірити у що завгодно.

Чи варто купувати кільця для схуднення, щоб позбутися від зайвих кілограмів, чи це черговий трюк виробників? Їх ефективність і правила носіння.

Заради швидкої і легкої втрати зайвих кілограмів люди готові повірити у що завгодно. Навіть те, що існує те саме «чарівне кільце для схуднення. Згідно обіцянкам виробників, його досить регулярно носити, щоб воно подіяло на биомагнитное поле людини і активізувало процеси, що запускають і метаболізм, і жиросжигание, і фізико-хімічні реакції в організмі. Результат — зниження ваги на пару кілограмів за 2 тижні. Скромно, але зате без всяких зусиль. Питання лише в тому, що це — казка для довірливих покупців або науково обґрунтована реальність?

Дія

Для схуднення використовуються кільця з вбудованими магнітами. Їх дія на організм — область вивчення магнітотерапії, яка в даному питанні перетинається з акупунктурою. Перша — напрямок альтернативної медицини про біомагнітних полях, друга — стародавнє східне вчення про біологічно активних точках на тілі людини. Потрібно спочатку мати на увазі, що обидві лише частково визнаються офіційною наукою і постійно піддаються критиці.

Тому, наважуючись використовувати магнітні кільця для схуднення, всю відповідальність за отримані результати доведеться брати виключно на свої плечі.

Тим не менше, прихильники магнітотерапії та акупунктури дають цілком логічні наукові пояснення, як кільця сприяють схудненню.

По-перше, вони вступають в контакт з биомагнитным полем людини, налаштовуючи його на потрібні хвилі. Завдяки цьому, при регулярному і правильному носінні прикраси в організмі відбуваються суттєві зміни:

 • оновлюється клітинна рідина;
 • активізуються лимфоток і кровообіг;
 • запускаються обмінні процеси;
 • налагоджується робота внутрішніх органів;
 • покращується самопочуття.

По-друге, кільця надіваються не на будь-які пальці, а на конкретні, впливаючи на певні акупунктурні точки, так чи інакше пов’язані з процесом схуднення. В результаті, як обіцяють виробники:

 • розганяється метаболізм, запускаючи ліполіз і забезпечуючи швидке та ефективне жиросжигание на проблемних ділянках тіла;
 • активізується кровообіг, що призводить до підвищення рівня кисню в тканинах, а він — незмінний учасник жіросжіганія;
 • нормалізується лимфоток, який захоплює з собою з організму шкідливі речовини;
 • набряків стає менше за рахунок виведення важкої («мертвої») води;
 • зміцнюються нервові волокна, рівень кортизолу зменшується.

Вірити чи ні в чудесні властивості кілець для зниження ваги — вирішує тільки сам худне. У Росії магнітотерапія використовується в офіційній медицині у деяких фізіотерапевтичних процедурах, а ось в США і низці інших країн подібні прилади і засоби заборонені законом. Таке ж ставлення і до акупунктури: хтось стверджує, що позбавився від всіх хвороб з її допомогою, інші вважають методику тибетських ченців красивою казкою.

Сторінками минулого. Про цілющі властивості магнітів писали Гіппократ (він рекомендував використовувати їх проти запалень і для зупинки кровотеч) і Парацельс (від епілепсії і для заспокоєння нервів). Що найцікавіше: перший стверджував, що вони мають проносними властивостями, а другий — закріплюють. Якщо прав Гіппократ, то за допомогою магнітних кілець, дійсно, можна схуднути, прочистивши кишечник.

Протипоказання

У магнітотерапії досить багато протипоказань. Незважаючи на те, що більшість медиків скептично ставляться до кілець як до методу схуднення, все-таки рекомендується попередньо пройти обстеження та проконсультуватися з лікарями. Виробники подібних прикрас як протипоказань до їх носіння в інструкціях зазвичай вказують лише індивідуальну непереносимість і схильність до алергії на метали. Однак цей список набагато більш великий.

Дивіться також  Варена дієта для схуднення: принципи, меню на тиждень, рецепти

Організм може негативно відреагувати на регулярне носіння магнітних прикрас при наявності таких захворювань і станів:

 • вагітність, лактація;
 • контактний дерматит, гнійники і інші шкірні захворювання;
 • будь-які імплантати в тілі, кардіостимулятори, ендопротези;
 • порушення ШКТ;
 • загострення інфекцій на фоні підвищеної температури;
 • проблеми з серцем і судинами, гіпертонія і гіпотонія, гемофілія, тромбоз;
 • психічні розлади;
 • ракові пухлини;
 • цукровий діабет та інші аутоімунні захворювання;
 • тиреотоксикоз;
 • туберкульоз (відкрита форма).

Незважаючи на те, що в багатьох джерелах магнітотерапія вважається абсолютною нешкідливою, є дані, що при регулярному носінні таких прикрас можуть виникнути проблеми з тиском і ускладнення всіх вищеназваних станів і захворювань. Одні з найбільш небезпечних побічних ефектів — посилення гліколізу та гіпоксія.

Обережно! Згідно з деякими відгуками, носіння магнітів на тілі (навіть таких маленьких, що вбудовані в кільця) нерідко викликає сильні головні болі. Фахівці попереджають, що у багатьох спостерігається індивідуальна непереносимість подібних приладів. У такому разі схуднути з їх допомогою не вийде.

Види

В залежності від того, де носити

На руках

Кільця з магнітами найчастіше носять на пальцях рук. Виглядають вони як звичайні ювелірні прикраси та біжутерія, так що ніхто не буде підозрювати про їх справжнє призначення.

Магнітні кільця що одягаються на пальці рук

В залежності від того, що ви хочете отримати в результаті, вдягати їх слід на різні пальці. Пояснюється це акупунктурними точками, кожна з яких відповідає за свій процес:

 • мізинці — схуднення ніг, сідниць + регуляція роботи щитовидної залози, що дозволяє усунути гормональні причини зайвої ваги;
 • безіменні пальці — схуднення талії, боків, спини + контроль за виробленням гормонів наднирковими залозами, які також беруть участь у процесах зниження і набору ваги;
 • середні — усунення жирових відкладень в області живота + поліпшення кровообігу;
 • вказівні — зменшення обсягів рук + вплив на центри головного мозку, що відповідають за насичення (відбувається зниження апетиту);
 • великі — схуднення особи + активне виведення зайвої рідини з організму, а разом з нею іншого органічного сміття.
Дивіться також  З чого почати схуднення: рекомендації дієтологів, плани харчування і тренувань

Схуднути хочеться скрізь і відразу. Враховуючи невисокі ціни на такі кільця, деякі набувають кілька прикрас і носять їх одночасно на різних пальцях. Виробники це не забороняють і навіть рекомендують, але воно й зрозуміло: їм потрібна вигода. Якщо ж міркувати з точки зору магнітотерапії, створення декількох біомагнітних полів може закінчитися порушеннями в гормональному фоні або обмінних процесів.

Читайте також: «Браслети для схуднення».

На ногах

Багато хто не вирішуються надягати кільця для схуднення на пальці рук з двох причин:

 • Не хочуть показувати всім свої комплекси з приводу зайвої ваги.
 • Не носять дешеву біжутерію.
 • У цьому випадку виробники пропонують варіанти кілець, які надіваються на великі і вказівні пальці ніг. Вони вже не стилизуются під ювелірні прикраси — прозорі, і м’які гумові, практично не відчуваються у взутті. Хоча даний момент вельми спірне, і багато хто в своїх відгуках пишуть про появу натертостей.

  Силіконові кільця на пальці ніг

  Вважається, що кільця, призначені для носіння на ногах, ефективніше тих, що випускаються для рук. Пояснюється це постійної стимуляцією акупунктурних точок. При ходьбі на них створюється тиск і вони починають впливати на організм. На великому і вказівному пальцях знаходяться біологічно активні зони, які:

  • розганяють метаболізм;
  • покращують роботу шлунка;
  • нормалізують гормональний фон;
  • пригнічують апетит.

  Робіть висновок: якщо ваше завдання — корекція фігури в проблемних місцях, носіть прикраси на руці; якщо потрібно впоратися з голодом і усунути першопричини зайвої ваги — надягайте їх на ноги.

  В залежності від матеріалу

  Купуючи магнітне кільце, зверніть увагу на матеріал, з якого воно виготовлене.

  По-перше, дізнайтеся, який магніт в нього вбудовано — феритовий або неодимовий. Перевагу варто віддати останньому, оскільки він:

  • інноваційний: створений 30 років тому, тоді як феритовий відомий людству з часів залізного віку;
  • створює потужне магнітне поле, в 10 разів сильніше, ніж феритовий;
  • має необмежений термін служби — феритовий виходить з ладу приблизно через 10 років.

  Як дізнатися, неодим або ферит вбудований в кільце? Саме явна відмінність — ціна: перший коштує набагато дорожче. Друге — якість прикраси: спробуйте підчепити магніт чим-небудь гострим. Якщо він випаде, він феритовий — неодимовий отримати важко.

  По-друге, дізнайтеся основний матеріал, який вбудовується магніт. На руку зазвичай йдуть металеві кільця: мідні, з позолотою, радієм і т. д. Вони красиво виглядають і виконують функцію ювелірної прикраси. На ноги краще взяти гумові кільця з медичного силікону. Він неаллергенный, попереджає натертості і не викликає почуття дискомфорту.

  З миру — по нитці. Останнім часом багато оздоровчі програми включається Су-Джок терапія — корейська акупунктурний метод. Одне з його свідчень — карнітин, а в якості допоміжних приладів використовуються магніти.

  Як носити

  Багато хто навіть не підозрюють, що у кілець для схуднення є правила використання. Більшість людей просто одягають їх відразу після придбання і носять, не знімаючи, тиждень, другий, місяць… В результаті, так і не дочекавшись обіцяного зниження ваги, закидають прикраса у дальній кут і забувають про нього.

  Дивіться також  Вітаміни для схуднення: список, як брати, огляд кращих комплексів

  Якщо хочете домогтися результатів, скористайтесь поруч рад.

 • Обов’язково міряйте прикраса. Треба виключити як натирання, так і вільне ковзання по пальцю.
 • Уважно вивчіть інструкцію по використанню і носите кільце в чіткій відповідності з нею.
 • Звикайте до магнітотерапії та акупунктурі поступово: у перший день тривалість носіння не повинна перевищувати 3 годин, а далі щодня додавайте по 1 годині.
 • Коли слід знімати перед сном, лазнею і сауною, в тренажерному залі.
 • Щодня протирайте медичним спиртом. Особливо важливо це правило для силіконових виробів.
 • При виникненні алергії або погіршення самопочуття від такого методу схуднення варто відмовитися.

  Один з найбільш важливих порад: кільце — лише допоміжний метод схуднення, який має посилити ефективність основних (дієти і спорту). Без обмежень у харчуванні та збільшення рухової активності ніякі магнітні поля і акупунктурні точки не приберуть жирові відкладення.

  Підібрати дієту допоможе наш огляд: «Ефективні дієти для схуднення».

  Цікаві факти. Є відомості, що прикраси з магнітами з метою оздоровлення носили такі історичні особистості, як Клеопатра, Моцарт і Єлизавета I.

  Бренди

  Останнім часом магнітні прикраси піддаються активній критиці і з боку медиків, так і з боку тих, хто вже намагався використати їх для схуднення. У зв’язку з цим їх ринок не відрізняється різноманіттям. Кілька найбільш популярних брендів допоможуть вам зорієнтуватися в цій ніші.

 • Santegra — спіральне мідна з позолотою або родієм, на палець руки. Росія. $15,3.
 • Стиль — мідна, з позолотою, на руку. Росія. $8.
 • Pedilys. Baques Amincissantes Magnetiques — силіконові кільця на великі пальці ніг. Китай. $4,2 (2 шт.).
 • Batel — силіконові, на пальці ніг. Росія. $4 (2 шт.).
 • Magic Slim — силіконові, на великі пальці ніг. Китай. $2,6 (2 шт.).
 • Шукаєте «чарівне» колечко, яке позбавить від зайвих кілограмів без особливих зусиль? Доведеться вас розчарувати: навіть такий тандем, як магнітотерапія і акупунктура, не зможе допомогти без залучення важкої артилерії — дієти і тренажерного залу.

  Про принцип роботи магнітів для схуднення та акупунктурних точках для зниження апетиту, читайте в наших статтях:

  • магніти для схуднення;
  • голковколювання.