Дієта на кавуні для схуднення: можна кавун на дієті, допомагає схуднути сечогінний ефект

Всі хочуть бути стрункими і витонченими, але далеко не кожен хоче відмовляти собі у смачненьким. Адже більшість дієт побудовано на повному виключенні з раціону солодкого. Як же бути? Хочеться позбутися від зайвого жирку, не позбавляючи себе задоволення їсти різні смаколики. І якщо випічку і шоколад найчастіше забороняють, то як же бути із фруктами і ягодами?

Деколи хочеться з’ясувати, а чи можна під час дієти виноград, банани, груші? Можна кавун на дієті? Так, можна! І навіть потрібно! Адже крім «несмачних» раціонів, які несуть повну заборону на солодке, існує «смачна» кавунова дієта.

Чим же хороша кавунова дієта?

Дана методика зменшення ваги короткочасна, її тривалість не більше 10 днів. Завдяки дієті на кавуні для схуднення, зникають зайві кілограми, організм отримує масу корисного.

Адже кавун – це вітамінна фабрика. Він має протизапальні та загальнозміцнюючі властивості. В кавуновій м’якоті містяться солі заліза, калію, натрію, магнію і т. д. Він корисний при недокрів’ї, серцевих захворюваннях і захворюваннях шлунково-кишкового тракту.

У м’якоті цієї смачної ягоди є також пектини, які практично не засвоюються організмом. Вони є энтеросорбентами і виводять з організму всі шкідливі речовини, що знижують рівень холестерину.

Крім того, в ньому присутній лікопін, який сприятливо впливає на зір людини. Також лікопін стимулює вироблення колагену, який відповідає за стан шкіри. По закінченні застосування дієти шкірний покрив покращується, відновлюється тонус.

Дивіться також  Ефективна дієта на 2 тижні: як скинути до 5 кг за такий термін