Ефективна дієта на 20 днів: англійська, білково-овочева дієти

Немає нічого більш «смачного», ніж відчуття стрункості. А якщо прекрасна фігура – заслуга довгих праць над собою, то подвійно приємніше. Багато лікарі не рекомендують використовувати голодні системи живлення на пару днів. Так, вони приносять результат помітний оку, але шкодять організму.

А ось ефективна дієта 20 днів допоможе не тільки схуднути, але і зберегти здоров’я. Організм за великий проміжок часу схуднення пристосується до нового вазі і набрати нові кілограми буде складніше. Струнка фігура збережеться надовго.

Але крім дієт (якими б ефективними вони не були), фізичне навантаження просто необхідна! Навіть звичайна скакалка допоможе досягти бажаного:

Перший варіант дієти на 20 днів

Білково-овочева дієта 20 днів стане відмінним способом позбутися від зайвої ваги.

Суть дієти – поперемінне чергування днів на білках і овочах. Така система не дає організму звикнути до нового виду їжі, і швидко знижується вага. Цукор, а також солодкі і крохмалисті овочі і фрукти – виключаються. А ось овочі: перець, кабачки, огірки, помідори і так далі, у великому обсязі присутні в раціоні.

До дозволеним білковим продуктам відносяться: нежирне м’ясо птиці, яловичина, кролик, розсипчастий сир, сметана, кефір, гриби, морепродукти.

Можна також чай і кава.

Схема живлення починається з білкового дня, потім овочевий і так далі до 20 дня.

Загальна втрата ваги: до 10 кілограм.

Загальна калорійність раціону: до 1200 калорій.

Дивіться також  Дієта рис, курка, яблука: поради, як правильно варити рис для цієї дієти і зразкове меню