Дієта на кефірі і огірках: найефективніша дієта для схуднення на огірках, кефірі та кропі

Яким способом прибрати зайві складки на талії, надлишки жирових відкладень на стегнах? Як зробити свою фігуру стрункою та підтягнутою? При цьому все це хочеться отримати в рекордно короткий термін. Немає проблем! Дієта на кефірі і огірках допоможе вирішити всі ці завдання. Адже ця дієта працює на результат, і, незважаючи на свою суворість, допоможе тим, кому це необхідно терміново. Ця проста дієта, що складається з двох продуктів, вельми ефективна.

Складові огірково-кефірної дієти

Кефірно–огіркова дієта поєднує в собі дві жорсткі дієти: кефірну і огіркову. Окремо ці два продукти дуже корисні для організму, а при їх суміщенні їх корисну дію збільшується в кілька разів.

Кефір поставляє білок і кальцій, легкий в засвоюваності, прекрасний дієтичний продукт з унікальним набором бактерій і грибків. Він допомагає очищати кишечник від шлаків і інших забруднень, примушуючи працювати перистальтику кишечника. Володіє імуностимулюючим і легким сечогінні дією.

Огірок має мало білків, жирів і вуглеводів, в ньому присутні вітаміни B, C, PP, а також калій і магній. У його складі є велика кількість води і клітковини, які сприяють очищенню кишечника. Найбільшим плюсом в цьому овочі є наявність тартроновою кислоти, яка виконує головну функцію – вона не дає перетворюватися жирів у вуглеводи, що дуже важливо при дієті.

У зв’язку з малою кількістю калорій вживання огірків можна не обмежувати. Тому існує дуже ефективна дієта для схуднення на огірках.

Дивіться також  Дієта мінус 10 кг: ефективна швидка яблучна дієта мінус 10 кг