Дієта на кефірі і яблуках для схуднення: меню, поради дієтологів

Всі знають про користь дієт, і хоча б раз в житті пробували яку-небудь з них, або, в крайньому випадку, влаштовували собі розвантажувальні дні. В залежності від того, для якої мети використовується дієта, кожен вибирає її під себе. Хтось за допомогою дієт бажає радикально зменшити свої жирові запаси, а кому-то необхідно поправити своє здоров’я.

 

Дієта на кефірі і яблуках для схуднення відмінно впорається і з тим, і з іншим. Адже обидва продукти, що входять в основу цієї дієти, самі по собі є дієтичними. Включаючи їх в меню одночасно, можна досягти результатів, що перевершують всі очікування. Ця дієта швидкодіюча, і з її допомогою реально позбутися 3-4 кілограмів непотрібної ваги за 3 дня.

У чому унікальність цих продуктів?

Кефір у своєму складі має унікальний набір грибків і бактерій. Цей кисломолочний продукт – чудовий пробіотик, який необхідний для нормалізації мікрофлори в кишечнику. У його складі є білок, органічні й жирні кислоти, вітаміни B, A, C, H. В цьому напої безліч і мінеральних речовин: магній, калій, йод, селен і т. д.

Завдяки своєму унікальному складу кефір застосовується в багатьох дієтах. Він є м’яким миючим засобом організму від різних шкідливих речовин.

Дієтологи розробили дану дієту на фруктах і кефірі для схуднення, вибравши в якості застосовуваного фрукта яблуко. Чому ж саме цей фрукт, а не інший? Справа в тому, що в яблуці є потрібні речовини і мінерали, яких немає в кисломолочному продукті, і які посилюють користь даного режиму харчування і роблять його більш повноцінним.

Адже яблука – це комора вітамінів: B1, B3, B6, В9, C, K і E – вітамін молодості, потужний антиоксидант. У складі цих плодів багато калію – до 107 мг на 100 гр., заліза, фосфору, міді і т. д. Клітковина яблука стимулює перистальтику кишечника, бере участь в очищенні клітин від холестерину.

Дивіться також  Яєчна дієта на 7 днів, меню, особливості, протипоказання