Найефективніші монодієти для схуднення і здобуття легкості

Дієтологи говорять про великі результати людей, які дотримуються монодієт. Такий строгий режим дозволяє позбутися від декількох кілограмів буквально за пару днів. Результат є, але є і протипоказання. Для схуднення без шкоди для організму одним продуктом варто харчуватися не більше трьох днів. Які ж вони, найефективніші монодієти?

Можна протягом тижня або місяця влаштувати один розвантажувальний день. Частіше їх застосовувати не можна, інакше разом із зайвою вагою піде частину здоров’я. Перед початком будь-якої дієти потрібно ретельно підготувати себе. Дієтологи рекомендують поступово зменшувати кількість їжі і замінювати продукти низькокалорійними. Це ж потрібно робити для відновлення організму після дієти. Вихід з неї має бути плавним.

Рисова дієта

Вона вважається найпопулярнішою серед людей, що знаходяться в гонитві за ідеальною фігурою. Рис – корисний продукт. Окрім приємного смаку, вона має властивість виводити з організму шлаки, токсини і непотрібні речовини. Тобто дієта вбиває двох зайців: можна порадіти не тільки відображенню в дзеркалі, але і поправити своє здоров’я. Вважається, що краще використовувати рис бурий або нешліфований.

Суть дієти проста: рис споживається протягом дня невеликими порціями, через певні проміжки часу. Початківцям дозволяється з’їсти в день до трьох яблук.

Дивіться також  Дієта при простатиті та аденомі: що можна їсти при гострому простатиті