Дієта на рисі: білкова дієта з рисом для схуднення, дієта на сирому рисі або на бурому рисі

Серед населення нашої планети все більше людей оголошує «війну зайвим кілограмам, люди хочуть не тільки позбутися від них, але і поліпшити своє здоров’я. Більшість дієт спрямоване на зниження ваги та очищення кишечника. Але є дієти, які виконують ці функції, але й оздоровлюють організм в цілому.

До таких дієт відносяться дієта на рисі і білкова дієта з рисом для схуднення. Причому, для дієт застосовується найкорисніший – коричневий (бурий) рис.

Склад рису

Рис є унікальним продуктом, в ньому містяться вітаміни B1, B2, B6, PP та інші. Велика кількість вітаміну B9 – він регулює вуглеводний і жировий обмін в організмі і бере участь в кровотворенні. Наявність холіну в рисі, є важливою речовиною для поліпшення пам’яті і бере участь в лікуванні захворювань печінки, ще раз доводить корисність його в дієтичному харчуванні.

У рисі міститься велика кількість мікро – і макроелементів магнію, калію, фосфору, заліза, міді, кремнію і т. д., важливих для нормальної роботи всього організму. Він виводить з організму всі токсини і шлаки, очищаючи його у всіх куточках.

Відсутність у рисової крупи глютену (рослинного білка) робить даний режим харчування гіпоалергенним, тому у даного раціону практично немає протипоказань.

Тим не менш, тривалість рисової дієти повинна бути не більше чотирнадцяти днів. Вона проводиться на бурому рисі – він і буде основним продуктом.

Чим же він такий корисний? Справа в тому, що на відміну від звичної рисової купи, яку використовують в приготуванні різних страв, у коричневому рисі зберігається лушпиння і висівки, які є клітковиною. Як всім відомо, вона не перетравлюється і є головною в транспортуванні всього шкідливого і непотрібного, покращує роботу травної системи.

Дивіться також  Дієта на фруктах для схуднення: які соки і фрукти можна при дієті