Дієта з гострим перцем: опис систем живлення на основі гострого і болгарського перцю для схуднення

Знаєте, в чому секрет стрункості тайваньських жінок? В гострому перці. Так-так, саме в цьому пекучому овоче. Азіатки їдять його по чайній ложці за сніданком. Але вони-то звикли, а вам навряд чи захочеться спалювати шлунок. Тому і була придумана найбільш щадна дієта з гострим перцем для схуднення.

Дію дієти

Вчені-дієтологи проводили безліч експериментів для з’ясування ефективності перцевої дієти. Вони зіставили факти і зробили висновок, що вся справа в капсаицине. Це алкалоїд Capsicum, який надає перцю пекучість. При попаданні в організм, він починає активно рятувати його від жирового прошарку.

Але не слід бездумно ковтати перець при будь-якій можливості. Щоб позбутися від жиру, потрібно дотримуватися певну систему живлення.

Як і чим харчуватися?

Якщо ви, стиснувши кулаки, зважилися випробувати дієту на перці, то дуже відповідально підійдіть до денного меню. Крім гострого перцю (1 ч. л в день) потрібно їсти і інші продукти:

  • варену курятину (грудки без шкіри) не більше 270 р. в день;
  • багато овочів;
  • фрукти і ягоди;
  • хліб, тільки житній;
  • варене яйце можна з’їсти один раз на два дні;
  • трохи меду.

Запам’ятайте, що перець можна їсти в будь-якому вигляді. Ви можете приправляти порошкоподібною перцем страви протягом дня. Готувати перцеві соуси. Додавати свіжий нарізаний перець в їжу. Також не запивайте перець водою. Ніколи! Він буде палити ще сильніше. Для цієї мети потрібні молочні продукти. Наприклад, йогурт (краще рідкий) або молоко. А також можна закусити «вогник» морозивом.

Дивіться також  Дієта молокочай: рецепти для схуднення, поради, як пити молокочай для схуднення