Дієтичне харчування: рецепти смачних страв для дієти і основи правильного дієтичного харчування

Багато хто вважає, що страви для дієти – прісні, без смаку і одноманітні. Насправді ж вони можуть бути дуже смачними, а вже різноманітність просто величезна!

На жаль, все частіше людям призначають спеціальне харчування з-за проблем зі здоров’ям, проте багато хто не думають про те, що така дієта і є найбільш правильне рішення навіть для досконалого здорового організму. Посудіть самі: подібний режим харчування заснований на тому, щоб виключити всі шкідливі продукти, замінивши їх корисними. А кому завадить вживати в їжу корисне?

Дієту призначають ще й вагітним і годуючим мамам, і, якщо правильно все розрахувати, то можна не плакати за шоколадкам і тортикам, а привчати всю сім’ю до здорових і корисних продуктів, особливо діток.

У дієті головне – правильно підібрати продукти. Це значить – перше, що Ви повинні зробити – визначити для себе, для чого вам особисто потрібна дієта для схуднення, лікування, відновлення здоров’я, для контролю ваги під час вагітності, вегетаріанства, просто заради загальної користі, а може, ще для чогось. Знайдіть власну мету.

Дивіться також  Дієта 5 стіл: що можна і не можна (перелік продуктів в таблиці)