Допель герц для схуднення, вітаміни для діабетиків для зниження ваги

Як давно всім відомо, красиве та здорове тіло в сучасному світі ─ це ключ до успіху, причому не тільки професійному, але й у протилежної статі. Особливо актуальна ця проблема для жінок, адже пані деколи проводять півжиття у пошуках гідного чоловіка. Чоловіки ж, як відомо, віддають перевагу струнким.

На щастя, сьогодні проблему зайвої ваги може вирішити риб’ячий жир допель герц для схуднення. Про те, що це таке, а також про те, які ще існують вітаміни у цієї фірми і піде мова в даній статті.

Поганий хороший жир

Багато людей, починаючи худнути, здійснюють одну й ту ж помилку: вони практично не намагаються знайти додаткову інформацію про наслідки і протипоказання для обраної дієти, але головне ─ не знають азів біології в області жирів.

Побутує помилкова думка, що при будь-якій дієті жири категорично протипоказані. Між тим, саме жири необхідні людському мозку для нормального функціонування і ліпідного обміну в цілому, нормальної терморегуляції.

У чому ж тут справа? Як пояснюють дієтологи, всі жири поділяються на моно – і поліненасичені, насичені і трансжири. Відмінність між ними в тому, що перші, моно – і поліненасичені жири, повністю розщеплюються в організмі і не закупорюють судини, є енергетичним «паливом» для організму.

Друга і третя група ─ це ті самі «погані» жири, яких слід по можливості уникати. При попаданні в організм вони додатково навантажує печінку, закупорюють судини.

«Хороші» жири, що містяться в рибі, насінні, рослинному маслі, а погані ─ у м’ясі, молоці і продуктах фаст-фуду (так звані трансжири, або гідрогенізовані жири ─ найстрашніші для людини).

Весь фокус у тому, що людський організм не здатний сам виробляти «хороший» жир, поліненасичені кислоти Омега 3, зате її багато у рибі. Однак жодна людина не в змозі їсти рибу кілограмами, тому вчені вже давно запропонували людству розумну альтернативу ─ риб’ячий жир. Найвідоміший препарат з риб’ячим жиром компанії «Доппель Герц» називається «ДоппельГерц Актив Омега 3».

Дивіться також  Навіщо потрібен гейнер, як його правильно приймати до і після тренування

 

Вітаміни Допель Герц для схуднення являють собою капсули риб’ячого жиру арктичного лосося, пройшли високоякісну очистку. Дорослій людині достатньо приймати по одній таблетці щодня, щоб забезпечити свій організм «хорошими» жирами на цілий день.

Оскільки поліненасичена кислота не буде «осідати» на стінках судин або м’язової тканини, ефект схуднення буде забезпечений. Правда, для досягнення лікувально-ефекту похудіння рекомендується збільшити дозу препарату до 3-6 капсул в день.