Допель герц для схуднення, вітаміни для діабетиків для зниження ваги

Як давно всім відомо, красиве та здорове тіло в сучасному світі ─ це ключ до успіху, причому не тільки професійному, але й у протилежної статі. Особливо актуальна ця проблема для жінок, адже пані деколи проводять півжиття у пошуках гідного чоловіка. Чоловіки ж, як відомо, віддають перевагу струнким.

На щастя, сьогодні проблему зайвої ваги може вирішити риб’ячий жир допель герц для схуднення. Про те, що це таке, а також про те, які ще існують вітаміни у цієї фірми і піде мова в даній статті.

Поганий хороший жир

Багато людей, починаючи худнути, здійснюють одну й ту ж помилку: вони практично не намагаються знайти додаткову інформацію про наслідки і протипоказання для обраної дієти, але головне ─ не знають азів біології в області жирів.

Побутує помилкова думка, що при будь-якій дієті жири категорично протипоказані. Між тим, саме жири необхідні людському мозку для нормального функціонування і ліпідного обміну в цілому, нормальної терморегуляції.

У чому ж тут справа? Як пояснюють дієтологи, всі жири поділяються на моно – і поліненасичені, насичені і трансжири. Відмінність між ними в тому, що перші, моно – і поліненасичені жири, повністю розщеплюються в організмі і не закупорюють судини, є енергетичним «паливом» для організму.

Друга і третя група ─ це ті самі «погані» жири, яких слід по можливості уникати. При попаданні в організм вони додатково навантажує печінку, закупорюють судини.

«Хороші» жири, що містяться в рибі, насінні, рослинному маслі, а погані ─ у м’ясі, молоці і продуктах фаст-фуду (так звані трансжири, або гідрогенізовані жири ─ найстрашніші для людини).

Весь фокус у тому, що людський організм не здатний сам виробляти «хороший» жир, поліненасичені кислоти Омега 3, зате її багато у рибі. Однак жодна людина не в змозі їсти рибу кілограмами, тому вчені вже давно запропонували людству розумну альтернативу ─ риб’ячий жир. Найвідоміший препарат з риб’ячим жиром компанії «Доппель Герц» називається «ДоппельГерц Актив Омега 3».

Дивіться також  Як приймати Липо 6: побічні ефекти та правила прийому жиросжигателя LIPO 6 блек

 

Вітаміни Допель Герц для схуднення являють собою капсули риб’ячого жиру арктичного лосося, пройшли високоякісну очистку. Дорослій людині достатньо приймати по одній таблетці щодня, щоб забезпечити свій організм «хорошими» жирами на цілий день.

Оскільки поліненасичена кислота не буде «осідати» на стінках судин або м’язової тканини, ефект схуднення буде забезпечений. Правда, для досягнення лікувально-ефекту похудіння рекомендується збільшити дозу препарату до 3-6 капсул в день.

Як худнути при діабеті?

Будь-яка дієта ─ це стрес для організму, адже він на довгий період часу позбавляється звичних джерел вітамінів. Добре, якщо у людини все гаразд зі здоров’ям і немає хронічних захворювань.

А якщо ситуація зворотна? Наприклад, при такому захворюванні як цукровий діабет будь-якого типу сідати на дієту можна тільки під контролем лікаря. І не дивно, адже тепер у складні цукрово-інсулінові «відносини» включається фактор дієти, а, отже, порушення метаболічних процесів в організмі.

 

На щастя, розробники препарату – харчової добавки «Доппель Герц» – передбачили і такий варіант. У серії вітамінів «Доппель Герц» є спеціальні вітаміни для хворих на діабет.

Спеціально підібрана комбінація вітамінів (магній, цинк, хром, селен) не дозволяє життєво важливих елементів вимиватися разом із сечею протягом перших діб (як відомо, одним з ознак діабету є часте сечовипускання), тому для діабетиків допель герц для зниження ваги ─ просто ідеальний препарат.

Слім, слім, слім…

В Інтернеті можна знайти багато відгуків про препарат серії «Доппель Герц» під назвою «Доппель Герц Слім». Судячи з відгуків споживачів, це не найгірша харчова добавка, яка допомагає швидко скинути зайві кілограми. Просто потрібно уважно читати інструкцію до препарату, а також намагатися все-таки включати в свій спосіб життя, фізичні вправи, хоча б пару разів на тиждень.

Дивіться також  Таблетки від переїдання: які препарати дають відчуття насичення

В цілому ж, як випливає з відгуків, ця харчова добавка допомагає не відчувати почуття голоду, тобто глушить сигнали про необхідність перекусу, що надходять у мозок у перервах між повноцінними прийомами їжі. Ось які видеоотзывы залишають про «Слімі» щасливі володарки тепер вже стрункої фігури.