Ефективна дієта на 2 тижні: як скинути до 5 кг за такий термін

Зараз набирає популярність ефективна дієта на 2 тижні, з допомогою якого за досить короткий відрізок часу можна скинути 5 кг без втрат для здоров’я організму.

Реально схуднути за 2 тижні? Так, це цілком реально, але вам доведеться приготуватися до того, що дієта буде суворою, зате досить дієвою. Треба буде обмежити себе багато в чому, але через кілька днів після переходу на звичний вам раціон вагу і не подумає повертатися, хоча зазвичай все відбувається саме так, і він повертається в трикратному розмірі.

Білкова дієта – це самий справжній ключ до схуднення за мінімально короткий термін. Багато хто думає, що білкова дієта означає відсутність обмежень в їжі, особливо висококалорійної, але, природно, це далеко не так, інакше повних людей вже не залишилося б зовсім.

Прийшла до нас з-за кордону, така дієта спочатку була зустрінута в нашій країні хвилею протесту, зовсім як колись картопляні бульби. Багато людей не розуміли її ідеї та суті, а тому поспішали розповісти всім про обман і шарлатанстві.

Насправді ж тут немає ні того, ні іншого: білкова дієта ефективна і може допомогти досягти бажаного результату всього за пару тижнів.

Якщо ви все ж вирішили взяти себе в руки і серйозно зайнятися схудненням, то почніть з пробіжок по ранках. Буде непогано також почати займатися будь-яким видом спорту. Після ранньої ранкової пробіжки потрібно відразу ж поснідати, щоб кислий шлунковий сік, який розщеплює шматочки їжі, не шкодив вашому організму зсередини.

Перед пробіжкою краще всього випити чашку води, щоб сік вже почав активно вироблятися до того моменту, як ви сядете за стіл.

Більша половина людей, як показує статистика, або не їсть вранці, або їсть через силу. І дуже даремно, бо як ранковий прийом їжі – найважливіший і заряджає енергією і поживними речовинами на весь день. Тепер вам не доведеться змушувати себе – свіже повітря і відчуття голоду зроблять свою справу.

Дивіться також  Дієта на рисі: білкова дієта з рисом для схуднення, дієта на сирому рисі або на бурому рисі

На сніданок слід їсти все саме калорійне: яйця, сир, молочну кашу, зелень, сирний сир, сир сичужний, можна випити чорного чаю, але ні в якому разі не кава, оскільки це погано позначиться на роботу серця і буде тільки перешкоджати екстреного схудненню.

На початку другої половини дня не варто сильно обмежувати себе в їжі: обідайте щільно, наїдайтеся про запас, бо на вечерю вас чекає не дуже приємний сюрприз. Побалуйте себе улюбленими солодощами, м’ясними супами і кашами на воді. Краще не пийте нічого тонізуючий, хорошим вибором стане звичайна вода. Проблема в тому, що якщо ви будете пити протягом всього дня кави або чорний чай – є ризик набрати вагу знову.

Що ж, настав вечір, і ваша рука за звичкою тягнеться до дверцят холодильника. Спиніть себе, згадайте про своєї грандіозної мети, попийте води і лягайте спати.

Так, ви не будете вечеряти, але пам’ятайте про те, що щільно поснідаєте вранці. Принаймні, тепер вам є заради чого прокидатися.

Справа в тому, що вночі всі процеси в організмі на час припиняються, а тому їжа, яку ви вживаєте перед сном, може спровокувати нудоту, неприємний, тягнучий важкість у шлунку, навіть біль, а ще захворювання кишечника. І, звичайно ж, у вас не вийде скинути кілограми, якщо ви продовжите є на ніч, або, того гірше, ночами.

А якщо вам вдасться повірити в себе і зібрати в кулак власну силу волі, то ви дійсно зможете схуднути за два тижні, бо для цього потрібно тільки дуже сильне бажання, правильне харчування і, звичайно, постійна самодисципліна.