Експрес схуднення за 3 дні: швидка кефірна дієта

Бувають випадки, коли в життя несподівано трапляються події, для яких потрібно виглядати надзвичайно, але раптом несподівано для себе виявляється, що улюблене плаття мало. Чи запланований відпочинок у жарких країнах біля моря і так не хочеться братися за відновлення тіла після довгих зимових свят, а часу залишилося зовсім мало.

У таких ситуаціях на допомогу приходить програма експрес схуднути за 3 дня. Суть її полягає в розтягуванні шлунка і кишечника, а також виведення з організму зайвої рідини. Досягається це за рахунок голодування протягом 3-х днів.

Часто застосовувати на практиці теорію швидкого розставання з мешающими кілограмами не рекомендується, такі методи можуть згубно позначитися на загальному стані здоров’я і стати причиною серйозних захворювань внутрішніх органів. Але якщо іншого виходу не залишилося, а бажання трохи «підлатати» тіло не залишає думки, то геть сумніви і пора братися за справу.

Швидкі дієти дозволяють ефективно позбутися від незначного зайвої ваги, але не варто думати, що результат триватиме довго без додаткової допомоги. На 4-5 день після схуднення дуже важливо почати правильно харчуватися і включити фізичну тренування в тижневий розклад. Інакше вага, який швидко пішов, повернеться так швидко, та ще й у більшому розмірі.

Існує величезна кількість різних рекомендацій і програм експрес схуднення за 3 дня. Якісь з них носять охоронний характер, а інші посильні тільки самим стійким і не рекомендуються людям, що страждають від проблем зі шлунком або нирками.

Найбільш поширені варіанти і улюблені багатьма прості у виконанні. Один з них – так звана кефірна дієта. Сенс її полягає у виключенні з раціону харчування практично всіх продуктів. Протягом періоду дієти допускається харчування тільки кефіром. У день можна випити до 1,5 літра кисломолочного напою і до 1,5 літра води.

Дивіться також  Дієта Доліної 7 днів: опис кефірної дієти Лариси Доліної на 1 тиждень

Важливо розподілити прийом цих рідин на протязі усього дня рівномірно. До двох разів допускається додавання по одній столовій ложки висівок або клітковини, вони вгамують голод і доставлять в організм корисні вітаміни і мінерали.

Не менш відома дієта на огірках, багато зірок випробували її на собі. Вона не так швидко набридає і не викликає істотний дискомфорт. Вживати огірки можна в будь-якій кількості, допускається поєднувати з нежирним йогуртом, кефіром, оцтом або ложкою рослинного, а краще оливкової олії. В день випивати не менше 1,5 л води. Сіль вживати зовсім по мінімуму.
Більш жорсткий, але ефективний білковий метод. Невелика куряча грудка відварюється в малосоленой воді, в ідеалі зовсім без солі. Ця порція рівномірно вживається протягом всього дня. Для отримання необхідних організму вітамінів в цій дієті використовується пекінська капуста, в невеликій кількості всього пара порцій на добу.

І, звичайно ж, не варто забувати про воду. Якщо пити мінеральну воду без газу, то це буде додаткове джерело мікроелементів.

Сподіватися на грандіозне зниження ваги у всіх випадках експрес схуднення не варто, максимум, на що можна розраховувати, це 2-4 кілограми. Голодування – це не панацея, а лише поштовх до становлення на шлях правильного способу життя.

Щоб назавжди позбутися від зайвої ваги, потрібно тривалий час і повноцінні фізичні тренування. Звичайно, під час таких строгих дієт, навряд чи у вас залишаться сили на спорт, але після цього обов’язково потрібно подбати про цієї частини життя. Інакше зайві кілограми і сантиметри будуть знову і знову негативно позначаються на фізичному та емоційному самопочутті.