Ентеросгель для схуднення: як правильно приймати

Зовсім недавно весь Інтернет говорив про ягоди Годжі і зелених кавових зернах як чудових і єдино вірних засобах для схуднення. Рекламні банери заполоняли веб-сторінки, залучаючи покупців барвистими фотографіями і кричущими написами. Але на зміну диво-ягодам прийшов препарат, про який зараз говорять не менше – абсорбент під назвою ентеросгель.

Ентеросгель для схуднення можна приймати в тому випадку, якщо вам хочеться не тільки скинути кілька кілограмів, витративши якомога менше зусиль, а й зробити більш гладкою і чистою шкіру, нормалізувати кишкову флору. Все це якраз і стане ключем до схуднення, адже причина криється на дні, а не на поверхні.

Спочатку це засіб не створювалося як препарат для схуднення, і, що цікаво, досі не відомо, хто першим виявив його чудове властивість, спрямована на спалювання зайвих кілограм. А втім, особливого інтересу це і не представляє. Найбільше можна знайти питань саме щодо застосування ентеросгелю.

Ентеросгель випускається у двох видах: ентеросгель паста і гідрогель. Перше – це однорідна субстанція білого або сірого кольору, упаковані в тюбик. Друге – упакована в пакетики жовтувата желеподібна маса.

Як приймати ентеросгель при дієті? Очевидно, з великою обережністю і за відсутності хвороб нирок, непрохідності кишечника та індивідуальній непереносимості компонентів препарату.

Краще всього почати приймати його тоді, коли ви вирішите активно зайнятися спортом або скласти правильний раціон. Ці два або три фактори, об’єднавшись, дадуть в результаті відмінний результат: ваша шкіра стане більш чистою, пройде важкість у шлунку, і, як наслідок нормалізації роботи кишечника, ви почнете втрачати зайву вагу.

Але, як показав досвід дівчат, які прагнуть якнайшвидше схуднути, – сильно поспішати не потрібно, оскільки у препарату є один вельми неприємний побічний ефект: це тривалі запори.

Дивіться також  Мелений зелений кава: як він виглядає, як розмолоти зерна

Звичайно ж, у цьому немає нічого дивного, оскільки будь-абсорбент здатний викликати подібні порушення з боку ШКТ.

Але якщо брати ентеросгель не у величезних кількостях, свято вірячи в те, що завдяки цьому ви втратите вагу відразу ж, особливо не працюючи над власним тілом, то й ризик виникнення таких побічних ефектів різко знизиться.

Не можна, звичайно, думати, ніби без дієти є можливість домогтися ідеальної фігури завдяки лише препарату, ефективність якого в цій сфері ще не доведена.

Як відомо, кошти, спочатку винайдені, припустимо, для лікування катаракти очного яблука, не будуть заодно грати роль лазерного коректора. Так само і тут: ентеросгель не був придуманий для схуднення, він потрібен для очищення організму від різних шлаків і важких металів.

На Інтернет-ресурсах можна знайти безліч захоплених відгуків, в яких розповідається про те, як героїня історії, почавши займатися спортом і сівши на дієту, брала одночасно з цим ентеросгель, а тому і домоглася величезного успіху в нелегкій справі – схудненні.

Але, швидше за все, тут має місце так званий ефект плацебо: вага йде завдяки правильному раціону і занять спортом, а не абсорбенту, хоча людям здається, що винуватець торжества – це саме останній фактор.

Втім, приймати препарат в цілях схуднення, спочатку призначений не для видалення зайвої ваги, вирішувати тільки вам. Краще всього проконсультуватися з фахівцем, і тоді він призначить вам курс лікування, а також порадить вірну дозування.