Спрей для схуднення, його ефективність, серія фітнес боді

Людська лінь воістину безмежна, і навіть там, де справа стосується самого себе. Жінки готові на самі різні хитрощі, лише б не змінювати свій раціон і не займатися спортом. Хтось робить пластичні операції, хтось п’є детокс-коктейлі, а хтось користується спеціальною косметикою. Ось і з’явився на поличках магазинів новий помічник у боротьбі із зайвими кілограмами – спрей для схуднення.

Однак, не плутайте це засіб серії «Floresan body fitness» з фіто-спреєм. До складу цієї серії входять різні креми і скраби, дозволяють підтягнути шкіру і зменшити целюліт. Однак, про обох цих продуктах варто поговорити окремо.

Чому людина худне?

Щоб зрозуміти, здатний будь-якого спрей позбавити від зайвих кілограм, варто розглянути, як відбувається процес схуднення.

Щодня організму для нормальної життєдіяльності потрібно певну кількість калорій. Споживаючи їжу, людина отримує ці калорії, з’їдаючи більше, ніж потрібно, виходить надлишок калорій, і вони відкладаються про запас, а от якщо спостерігається дефіцит їх, то тоді і відбувається розщеплення жирових відкладень.

Звідси стає видно, що процес схуднення можливий тільки в тому випадку, якщо витрачається калорій більше, ніж споживатися. Це можливо в двох варіантах. Якщо зменшити калорійність споживаних страв (виключити жирне, смажене і хлібобулочні вироби), або підвищити енерговитрати, зайнятися спортом.

Все дуже просто: щоб схуднути, потрібно правильно харчуватися і займатися спортом. Адже навіть якщо ви регулярно ходите в тренажерний зал або займаєтеся фітнесом, а ввечері балуєте себе тістечком, то хорошого результату можна навіть не чекати. Тому залишається загадкою, як може звичайний спрей позбавити людину від зайвих кілограмів.

Дивіться також  Мелений зелений кава: як він виглядає, як розмолоти зерна