Фейскультура Тетяни Чекаловой: відео вправи для шиї та обличчя

Ми багато писали про фейсбілдінг і гуру цього напряму – Керол Маджіо, Анастасії Бурдюг, Галині Дубініної, Маргариті Левченко та інших. Але «Фейскультура» Тетяни Чекаловой стоїть осібно від комплексів всіх перерахованих вище тренерів. Мета її методики, на відміну від всіх інших методик фейсбілдінга, – не «закосити» під молоду, скинувши з допомогою спеціальних вправ десять-п’ятнадцять років, а підкреслити красу нинішнього віку. Тетяна запевняє: обличчя сорокарічної жінки може виглядати привабливіше, ніж у молодості. Звучить цікаво, чи не правда? Тоді читайте нашу статтю – у ній ми розповімо про гімнастики Тетяни Чекаловой все, що знаємо самі!

Методика омолодження особи від Тетяни Чекаловой: що за звір і з чим його їдять

Тетяна Чекалова – бізнес-тренер, спеціаліст з стрессменеджмету і творець системи по роботі з тілом та обличчям – «Фейскультура». Лицьовими практиками Тетяна займається з 2005 року, семінари, тренінги та групові заняття веде з 2007.

Своїм створенням «Фейскультура» зобов’язана кількох важливих подій у житті Тетяни. У 2005 році вона почала шукати методики збереження краси особи після схуднення і вже тоді почала практикувати фейсбілдінг. У 2006 році у неї стався ішемічний інсульт, а в 2009 році — параліч особи. Щоб впоратися з проблемою, Тетяна стала ще активніше займатися гімнастикою для обличчя, поступово вдосконалюючи свою «Фейскультуру». Тетяна повністю відновилася після хвороби, що ще раз доводить ефективність створеної нею методики.

Дивіться також  Mary Helen Bowers - ballet beautiful body blast, дивитися відео онлайн