Фейсліфтінг з Галиною Дубініної: відео для обличчя


Вікові зміни шкіри – зморшки, мішки під очима, набряки, нечіткі контури особи – неминучість, з якою непросто змиритися. Багато жінок у прагненні стати молодше готові лягти під ніж хірурга, забуваючи про можливі ускладнення. Інші віддають кругленькі суми за різноманітні косметичні процедури, які теж не гарантують вічного результату. А адже існує більш простий, абсолютно безкоштовне і при цьому дуже ефективне рішення цієї проблеми – так званий фітнес для особи.

Фейсліфтінг Галини Дубініної – що це таке?

Існує кілька іменитих фітнес-тренерів, які розвивають цей напрямок. Однією з гуру фейсліфтингу вважається американка Керол Маджіо, яка в числі перших запропонувала потребительницам комплекси вправ для боротьби зі старінням шкіри. Естафету американки підхопили і наші фахівці, в тому числі інструктор з йоги Галина Дубініна. Вона уважно вивчила напрацювання Маджіо і склала на їх основі власну програму, адаптовану під російських жінок. Методика, що отримала назву «Фейсліфтінг з Галиною Дубініної», увібрала в себе ефективні прийоми з різних напрямків – бодіфлекса, фейсбілдінга і навіть йоги.

Фейсліфтінг Галини Дубініної – це не тільки вправи для обличчя. Це кілька курсів з різною спрямованістю:

 • масаж біоенергетичних точок;
 • зарядка для очей;
 • програма опрацювання проблемних зон обличчя і шиї;
 • експрес-зарядка;
 • комплекс процедур для чоловіків;
 • комплекс маніпуляцій для ранку і вечора;
 • фітнес для особи в комплексі з дихальною гімнастикою Бодіфлекс і так далі.

Звичайно, Галина рекомендує проходити курси Facelifting в комплексі, але якщо вільного часу в обріз – краще зосередитися саме на гімнастику для обличчя.

Користь фейсліфтингу

Щоб мотивувати вас зайнятися фітнесом для особи, розповімо, що саме хороша ця методика, які результати і в які терміни вона здатна показати.

Дивіться також  Як прибрати обвислу шкіру на руках або підтягти її в домашніх умовах

Ліфтинг для обличчя з Галиною Дубініної підійде всім, хто хоче:

 • прибрати мімічні зморшки біля очей, носогубні і носослезные складки, заломи між бровами, синці та мішки під очима;
 • наповнити шкіру сяйвом;
 • зробити контури обличчя чіткішими;
 • підтягти обвислі щоки і скули;
 • зробити контур губ більш рівним і яскравим.

З допомогою фейсліфтингу можна поліпшити циркуляцію крові в тканинах шкіри і зміцнити мускулатуру особи. Крім того, методика показана молодим жінкам, які хочуть запобігти можливу появу вікових змін шкіри. Тобто фітнес для особи буде корисний всім, незалежно від статі, віку, наявності та масштабу проблеми.

Плюси методики

Тепер — про те, чим фейсліфтінг від Галини Дубініної краще інших омолоджуючих процедур:

 • Просто і зручно. Тренер знімає спеціальні відеоуроки, в яких докладно розповідає про те, як правильно виконувати вправи і яких помилок варто уникати. Відео «Фейсліфтінг з Галиною Дубініної» – це дійсно зручний формат тренувань для всіх і кожного.
 • Ефективно. Ефект від гімнастики по системі Галини Дубініної можна порівняти з результатом пластики. Крім того, регулярні тренування здатні не тільки усунути видимі недоліки, але і зробити обличчя більш доглянутим і свіжим.
 • Корисно. При поєднанні вправ для особи з дихальною гімнастикою Бодіфлекс поліпшується загальний стан організму і нормалізується робота багатьох його систем.
 • Безпечно. Фейсліфтінг не має протипоказань – це універсальна методика, яка підходить абсолютно всім (на відміну від тих же ін’єкцій або пластичних операцій).
 • Доступно. Жодних косметичних засобів, спеціальних пристосувань або додаткового обладнання для занять не потрібно. Виконувати вправи можна в будь-якому місці в зручний час.

Займатися потрібно щодня по 20-30 хвилин – будьте готові до цього. Перші результати будуть помітні приблизно через місяць.

Дивіться також  Найефективніші вправи для сідниць в домашніх умовах

Фейсліфтінг з Галиною Дубініної: відео для занять

Після того, як матчастину вивчена, можна переходити до найважливішого етапу — виконання вправ. Ми не станемо їх описувати в цій статті, оскільки вважаємо, що найзручніше займатися з відеоуроками.

Все відео “Фейсліфтінг з Галиною Дубініної” докласти неможливо — їх кілька десятків. Тому ми підібрали для вас найпоширеніші, злободенні і ефективні.

Для юних красунь, які ходять зайнятися або фейсліфтингом в якості профілактики, Галина Дубініна розробила спеціальну Гімнастику для особи до 20 років”:

Ті, хто переступив тридцятирічний рубіж, напевно вже помітили на власному обличчі перші симптоми “старості”. Галина Дубініна пропонує не чекати їх розвитку, а вбити проблему в зародку — з допомогою “Гімнастики для особи до 30 років”:

Дамам постарше варто виконувати інший комплекс вправ — “Гімнастику після 40”:

Наступне відео — для тих, хто хоче зробити овал обличчя більш чітким і прибрати несимпатичні складочки з шиї:

Для ефективної боротьби з носогубними складками теж є спеціальний комплекс вправ:

Ну і на закуску — відмінний комплекс для боротьби з мішками і синцями під очима:

Як тільки побачите перші результати — обов’язково поділіться ними в коментарях!