Фейсліфтінг з Галиною Дубініної: відео для обличчя


Вікові зміни шкіри – зморшки, мішки під очима, набряки, нечіткі контури особи – неминучість, з якою непросто змиритися. Багато жінок у прагненні стати молодше готові лягти під ніж хірурга, забуваючи про можливі ускладнення. Інші віддають кругленькі суми за різноманітні косметичні процедури, які теж не гарантують вічного результату. А адже існує більш простий, абсолютно безкоштовне і при цьому дуже ефективне рішення цієї проблеми – так званий фітнес для особи.

Фейсліфтінг Галини Дубініної – що це таке?

Існує кілька іменитих фітнес-тренерів, які розвивають цей напрямок. Однією з гуру фейсліфтингу вважається американка Керол Маджіо, яка в числі перших запропонувала потребительницам комплекси вправ для боротьби зі старінням шкіри. Естафету американки підхопили і наші фахівці, в тому числі інструктор з йоги Галина Дубініна. Вона уважно вивчила напрацювання Маджіо і склала на їх основі власну програму, адаптовану під російських жінок. Методика, що отримала назву «Фейсліфтінг з Галиною Дубініної», увібрала в себе ефективні прийоми з різних напрямків – бодіфлекса, фейсбілдінга і навіть йоги.

Фейсліфтінг Галини Дубініної – це не тільки вправи для обличчя. Це кілька курсів з різною спрямованістю:

  • масаж біоенергетичних точок;
  • зарядка для очей;
  • програма опрацювання проблемних зон обличчя і шиї;
  • експрес-зарядка;
  • комплекс процедур для чоловіків;
  • комплекс маніпуляцій для ранку і вечора;
  • фітнес для особи в комплексі з дихальною гімнастикою Бодіфлекс і так далі.

Звичайно, Галина рекомендує проходити курси Facelifting в комплексі, але якщо вільного часу в обріз – краще зосередитися саме на гімнастику для обличчя.

Дивіться також  Як швидко накачати прес до кубиків чоловікові в домашніх умовах: скільки днів треба