Кращі вправи, щоб накачати попу – накачування сідниць за правилами

Гарна й пружна попа – це те, чого хочуть домогтися багато дівчат. І це цілком реально, навіть у домашніх умовах, головне – не лінуватися і регулярно виконувати комплекс нескладних вправ, про які ми розповімо нижче. Якщо ви хочете наростити м’язи, а також надати їм форму, віддавайте перевагу тренувань із застосуванням ваги (гантелі, штанга і так далі). В даному випадку достатньо 2-3 тренувань в тиждень. Кожну вправу виконуйте близько 4-5 підходів по 5-8 повторень. Якщо перед вами стоїть завдання зменшити сідниці, краще не використовувати додаткове обтяження. У цьому випадку варто займатися частіше: 5-6 разів на тиждень і робити 5-6 підходів по 18-20 повторень. Розглянемо кращі вправи, щоб накачати попу.

Присідання

Це найбільш популярні і ефективні вправи для накачування сідниць, які дозволять побачити перший результат вже через кілька тижнів. Вправа базова, крім ніг і сідниць воно дозволяє опрацювати спину і навіть прес.

Щоб правильно виконати вправу, потрібно встати прямо, ноги поставити на ширину плечей. Робіть присідання, відводячи сідниці назад, ніби ви намагаєтеся сісти на невидимий стілець. Дійшовши до прямого кута, піднімайтеся, переносячи вагу назад аналогічним чином. Кожне четверте вправа робіть, затримуючись в нижній точці на 10-30 секунд.

Для просунутого рівня використовуйте обтяження. Завдяки цьому навантаження сильно посилюється.

Присідання потрібно робити глибоко, максимально виводячи назад сідниці, спину тримайте прямо. Присідайте максимально низько: чим нижче ви опуститеся, тим активно задіюються сідничні м’язи.

Присідання чудово борються і з целюлітом. Чим більше ви будете присідати, тим швидше попа стане пружною і спокусливою.

Дивіться також  За скільки можна накачати прес час, який знадобиться для результату