Феліс Фавн: до і після, історія схуднення

Боротьба із зайвою вагою не оминає нікого, багаті і знамениті також стикаються з цією проблемою, як і решта людства. Але бувають випадки, коли прагнення схуднути переходить у хворобливий стан, що іноді доходить і до смертельного результату. Історія Феліс Фавн до і після схуднення стала справжнім одкровенням на весь світ і спробою зупинити тих дівчат, які прагнуть будь-якою ціною отримати фігуру, як у моделей в модних журналах.

Анорексія – це хвороба

Відома модель і фотограф Феліс Фавн вражає уяву своїми витонченими формами і чоловіків, і жінок. Причому перші хотіли б бачити такою свою дівчину, другі – обов’язково бути схожими на неї.

Багато хто думають, що зірка глянцевих обкладинок веде безтурботне життя, однак Фавн шокувала всіх своїм несподіваним визнанням – вона хворіє на анорексію. Причиною цього стали численні звинувачення в бік моделі, що її зовнішність – пропаганда анорексії.

Феліс зважилася на відверту розповідь про свою проблему, щоб довести, що вона не тільки не вітає такий спосіб життя, але і бажає застерегти від таких вчинків інших дівчат.

Анорексія – це захворювання неврогенного етіології, яка проявляється цілеспрямованим тривалим самообмеженням в їжі. У переважній більшості хворіють дівчата у віці 13-20 років, серед чоловічого населення це захворювання зустрічається вкрай рідко. Близько 6% випадків закінчуються летальним результатом.

Дивіться також  Що можна їсти після 6, якщо дуже хочеться їсти