Як притупити почуття голоду і чим можна перебити голод, які трави допоможуть у цьому

Коли людина відчуває почуття голоду, це не тільки неприємно фізично і емоційно, але й дуже шкідливо для організму. Краще не допускати такого стану є маленькими порціями протягом усього дня, але у всіх нас бувають такі ситуації, коли нормально поїсти неможливо із-за роботи або інших невідкладних справ.

Дуже актуальна ця проблема вечорами, коли сильно хочеться поїсти на ніч. Так чому ж перебити розігрався апетит? Важливо знати, як притупити почуття голоду, щоб не зіпсувати собі травну систему.

Цікаві способи притуплення почуття голоду

Існує безліч способів обдурити почуття голоду, самий простий і доступний – це вода. Правило просте – якщо хочете їсти, пийте! Вода може бути не тільки фільтрована або водопровідна, але і мінеральна з додаванням лимона, м’яти або огірка.

Відмінно перебиває голод чашка зеленого чаю без цукру, крім того, вона додасть сил та енергії. Насправді перебити голод можна чим завгодно, зовсім необов’язково навіть пити для цього. Можна прийняти гарячу ванну і розслабитися. Або, навпаки, нескладні фізичні вправи зменшують апетит і принесуть користь організму. Найпростіші присідання або потягування переб’ють сильний голод. А при бажанні можна просто зробити кілька повільних, глибоких вдихів і видихів.

Ароматерапія – прекрасний спосіб знизити апетит і почуття голоду. Для цих цілей ідеально підійде масло грейпфрута, апельсина та інших цитрусових. Можна просто вдихати аромат бананів, яблук.

Здоровий і міцний сон також відмінно сприяє зниженню апетиту. При можливості краще дати організму відпочити, тоді він не буде вимагати зайвого перекусу.

Перед майбутнім вечерею або обідом корисно прогулятися на свіжому повітрі. Організм насичується киснем і їсти хочеться набагато менше, відповідно і з’їдаються порції будуть не такими великими.

Дивіться також  Швидке схуднення в домашніх умовах: рецепти, комплексне жиросжигание в області талії і ніг