Фізкультура для схуднення: які комплекси можна проводити на свіжому повітрі

Як у нашому світі розуміти фразу “фізкультура для схуднення”? По суті, будь-яка фізкультура в підсумку призведе до зменшення ваги, якщо загальна калорійність добового раціону залишиться незмінною. Це може бути біг і будь-який інший рух, що несе оздоровчий характер.

Питання не в тому, як часто робляться подібні вправи, а в тому, для чого їх робить кожна людина, адже все індивідуально. Хтось просто любить бувати на свіжому повітрі, тому постає спозаранку і бігає у парку, хтось змушений це робити із-за хвороби, а хтось просто хоче привести своє тіло в тонус і скинути пару кілограм.

 

Сучасний фітнес – та ж фізкультура для схуднення. Відомо, що існують різні секрети, які допомагають не виснажувати себе і скидати вагу більш швидко, професіонали стверджують, що головне – налаштованість на роботу.

Прийшовши в зал з метою схуднути, ви не повинні ставити себе в жорсткі рамки, так як не завжди виходить в них вписатися і це, як правило, веде до того, що людина кидає ідею схуднути і починати заїдати свою невдачу.

 

Заняття спортом можна влаштовувати і вдома, маючи при собі лише гімнастичний килимок і перелік вправ. Улюблена музика допоможе вам подолати лінь, буде краще, якщо вона буде такою ж енергійною, якою повинні бути ви під час тренування.

Деякі використовують картинки з докладним викладом правильності вправи, а хтось займається по відео, уникаючи тим самим необхідності самостійно розминатися і розтягуватися.

Фітнес-активність з самого початку не повинна перевищувати двадцяти хвилин. Базовими вправами є ті, про яких всі знають ще зі школи. Це біг, присідання, випади, віджимання і прес. Від швидкості не залежить результат, головне – робити все правильно, адже в іншому випадку дуже легко отримати травму.

Дивіться також  Скільки калорій спалює біг підтюпцем або в швидкому темпі

Навіщо подібні тренування? Можна просто обмежити себе в їжі і схуднути, але так ви ризикуєте тонусом своєї шкіри, адже саме фізичні вправи дозволять їй підтягнутися і не звисати некрасивою батогом.

Дуже важливий комплексний підхід, щоб ви не робили вправи окремо, а спеціально приділяли увагу в один день на руки, інший на прес, а потім на ноги і т. д.

З сучасних тренерів особливо популярний комплекс Джилліан Майклс. Вона – яскравий приклад, що можна піти проти генетики і домогтися відмінної якості тіла. Кожен комплекс йде близько півгодини. Починаєте з розминки, потім йде основна частина, а після розтяжка, необхідна для зменшення болю в суглобах і м’язах.

 

Вашими перспективами стане відмінна фігура, яка, як виявляється, видобувається досить легко, потрібно лише бажання і терпіння. Справді, куди вам поспішати?
Займатися можна вдома, в квартирі, а якщо вам пощастило і у вас є можливість вийти на вулицю або ж на свою ділянку, то неодмінно скористайтеся їй, адже тренування на повітрі більш корисні за рахунок великої кількості кисню.

Чому зевается під час вправ? Тому що неправильно дихайте або тренуєтеся в жаркому приміщенні.

Велика різноманітність занять, розташованих у вільному доступі, дозволить вам вибрати саме той напрямок, який вам підходить. Не боїтеся навантажень? Тоді спеціально для вас кардіо-високоінтенсивні вправи і комплекси.

Хочете спершу зрозуміти свій рівень? Тоді вам краще починати з самих базових вправ. Робите по 20 раз кожне, а потім повторюєте весь комплекс знову. Таким чином, начебто і вправи прості, однак ви відчуєте втому і енергію, яка вас залишить після подібних маніпуляцій.

Тренуйтеся вдома, частіше гуляйте і правильно харчуйтеся, тоді будь фізкультура піде вам на користь.

Дивіться також  Скільки калорій забирає поцілунок, цікаві факти

Відео по темі статті