Ганна Куркурина: правильне харчування, дієта і гімнастика від Ганни Куркуриной для схуднення

Ганна Куркурина – чемпіонка світу в пауерліфтингу, яка домоглася високих результатів завдяки посиленим тренуванням і збалансованому харчуванню. Жінка змінила свій спосіб життя у 40 років, коли побачила по телевізору передачу про найсильнішою дівчиною в світі, після цього Ганна вирішила довести собі і всім, що може домогтися такого ж успіху. Для цього вона створила ідеальну систему живлення, використовуючи свої знання з анатомії та фізіології людини, яка створює м’язи і не робить шкідливого впливу на здоров’я людини.

Дієта від Ганни Куркуриной для схуднення має одне основне правило – не пропускати прийоми їжі, щоб не почався процес енергозбереження. Так як голод – це стрес для організму, то після того, як людина знову починає їсти, відбувається запасання жировими масами в подвійній кількості. Вона вважає, що без їжі можна провести лише 3 години, в іншому випадку буде накопичуватися вагу. Ганна підтримує перекуси і воліє для угамування почуття голоду вживати батончики, фрукти, кефір, протеїнові коктейлі. Також чемпіонка світу радить не припиняти їсти після 6 вечора, так як багато тренуються після роботи, що призводить до появи почуття голоду, якого не повинно бути. А ось на ніч чемпіонка радить прийняти довгий казеїновий білок. Використовуючи дієту чемпіонки світу, люди втрачають за 2 тижні до 5 кілограм.

Правильне харчування за Ганні Куркуриной передбачає 4-6 прийомів їжі в день, невеликими порціями. Кожне вживання їжі повинно містити в середньому 200 Ккал. Після 12 годин дня вона рекомендує їсти білкову їжу, тому що продукти і фрукти перетворяться в жирові відкладення, які залишаться на боках. Білок допомагає позбутися від провисання шкіри і від розтяжок. Також вона не радить робити упор в харчуванні на каші, тому що називає їх джерелом вуглеводів. Для схуднення підійдуть тільки необроблені види цільнозернових круп, які потрібно готувати близько 40 хвилин. Ганна невпинно нагадує про корисність білкової їжі і посилених тренувань. Але не варто забувати і про те, що жіночий організм не в змозі засвоїти більше 30 грам білка за один прийом їжі. Як вихід рекомендується вживати чистий білок у вигляді протеїнових добавок, він не містить жиру і краще засвоюється. Не варто їсти відразу після тренування, потрібно почекати не менше години. Важливо дотримуватися режиму харчування, пам’ятати про те, що і коли їсти, а також обов’язково протягом дня випивати багато рідини (1 Ккал витрачена = 1 мл води). Для кожного окремо розраховується її кількість, щоб це зробити, потрібно врахувати наступне: затрачену енергію, спосіб життя, ріст і вага, вік. В середньому для чоловіків, що займаються спортом, потрібно 3.5 літра води, а для жінок – 3. Важливим фактором є також і те, яку воду п’є людина, краще всього вживати звичайну воду, а від дистильованої варто відмовитися, так як вона шкідлива. Нормою буде 1 склянку годину, якщо відчули сухість, то один питний прийом вже пропущений, отже потрібно це терміново виправити, інакше буде зневоднення. Адже нестача рідини в організмі не дає кисню надходити в м’язи, що призводить до зниження швидкості розщеплення жирів. Якщо перед їжею випити склянку води, то з’їдена порція буде наполовину менше.

Дивіться також  Жир на животі: причини і продукти, які сприяють жировим відкладенням

Потреба в рідині може збільшитися за наступних факторів: хвороба; годування груддю; спекотна погода; підвищені силові навантаження; вживання кави, білкових коктейлів і алкоголю.

І основне правило Анни свідчить про те, що себе треба любити, адже саме в такому випадку з’являється прагнення вдосконалюватися.