Ганна Куркурина: правильне харчування, дієта і гімнастика від Ганни Куркуриной для схуднення

Ганна Куркурина – чемпіонка світу в пауерліфтингу, яка домоглася високих результатів завдяки посиленим тренуванням і збалансованому харчуванню. Жінка змінила свій спосіб життя у 40 років, коли побачила по телевізору передачу про найсильнішою дівчиною в світі, після цього Ганна вирішила довести собі і всім, що може домогтися такого ж успіху. Для цього вона створила ідеальну систему живлення, використовуючи свої знання з анатомії та фізіології людини, яка створює м’язи і не робить шкідливого впливу на здоров’я людини.

Дієта від Ганни Куркуриной для схуднення має одне основне правило – не пропускати прийоми їжі, щоб не почався процес енергозбереження. Так як голод – це стрес для організму, то після того, як людина знову починає їсти, відбувається запасання жировими масами в подвійній кількості. Вона вважає, що без їжі можна провести лише 3 години, в іншому випадку буде накопичуватися вагу. Ганна підтримує перекуси і воліє для угамування почуття голоду вживати батончики, фрукти, кефір, протеїнові коктейлі. Також чемпіонка світу радить не припиняти їсти після 6 вечора, так як багато тренуються після роботи, що призводить до появи почуття голоду, якого не повинно бути. А ось на ніч чемпіонка радить прийняти довгий казеїновий білок. Використовуючи дієту чемпіонки світу, люди втрачають за 2 тижні до 5 кілограм.

Правильне харчування за Ганні Куркуриной передбачає 4-6 прийомів їжі в день, невеликими порціями. Кожне вживання їжі повинно містити в середньому 200 Ккал. Після 12 годин дня вона рекомендує їсти білкову їжу, тому що продукти і фрукти перетворяться в жирові відкладення, які залишаться на боках. Білок допомагає позбутися від провисання шкіри і від розтяжок. Також вона не радить робити упор в харчуванні на каші, тому що називає їх джерелом вуглеводів. Для схуднення підійдуть тільки необроблені види цільнозернових круп, які потрібно готувати близько 40 хвилин. Ганна невпинно нагадує про корисність білкової їжі і посилених тренувань. Але не варто забувати і про те, що жіночий організм не в змозі засвоїти більше 30 грам білка за один прийом їжі. Як вихід рекомендується вживати чистий білок у вигляді протеїнових добавок, він не містить жиру і краще засвоюється. Не варто їсти відразу після тренування, потрібно почекати не менше години. Важливо дотримуватися режиму харчування, пам’ятати про те, що і коли їсти, а також обов’язково протягом дня випивати багато рідини (1 Ккал витрачена = 1 мл води). Для кожного окремо розраховується її кількість, щоб це зробити, потрібно врахувати наступне: затрачену енергію, спосіб життя, ріст і вага, вік. В середньому для чоловіків, що займаються спортом, потрібно 3.5 літра води, а для жінок – 3. Важливим фактором є також і те, яку воду п’є людина, краще всього вживати звичайну воду, а від дистильованої варто відмовитися, так як вона шкідлива. Нормою буде 1 склянку годину, якщо відчули сухість, то один питний прийом вже пропущений, отже потрібно це терміново виправити, інакше буде зневоднення. Адже нестача рідини в організмі не дає кисню надходити в м’язи, що призводить до зниження швидкості розщеплення жирів. Якщо перед їжею випити склянку води, то з’їдена порція буде наполовину менше.

Дивіться також  Що не можна їсти щоб схуднути, які продукти заважають скинути зайву вагу

Потреба в рідині може збільшитися за наступних факторів: хвороба; годування груддю; спекотна погода; підвищені силові навантаження; вживання кави, білкових коктейлів і алкоголю.

І основне правило Анни свідчить про те, що себе треба любити, адже саме в такому випадку з’являється прагнення вдосконалюватися.