Ганна Куркурина – вправи для ніг, дивитися відео тренування ніг дому онлайн.

Ефективна тренування ніг

Коли на тренуванні працюють ноги, то також інтенсивно задіюються і прес, і багато інші м’язи. У цьому – чудовий плюс вправ на нижню частину тіла. Про це не втомлюється повторювати одна з найчарівніших тренерів у фітнесі Ганна Куркурина: «Якщо у вас будуть гарні ноги, у вас буде красивим все тіло». Тому варто відірватися від дивана і змусити працювати те місце, яке тільки що на цьому дивані сиділа.

У цьому відео ви пропрацюєте відразу три зони: сідницю, внутрішню і зовнішню поверхню стегна. Три вправи для ніг за три сети. Вони нелегкі, але дуже ефективні, до того ж енергозатратні, тобто ви спалите велику кількість калорій. Як відомо, щоб втратити вагу, потрібно створити дефіцит калорій, тобто відпрацювати все зайве, що вами було з’їдено. Ця тренування – як раз те, що потрібно!

 

Для тих, хто хоче просушити ноги: Сушка ніг з Анною Куркуриной

 

Незважаючи на інтенсивність вправ, Ганна здатна так «забалакати» глядача, що час тече набагато швидше. Враховуючи, що мова – це суцільний позитив і купа класних рекомендацій по темі, на тренуванні ви не нудьгуватимете. Не потрібно йти в зал: знаходимо будинку будь-височина типу лавочки (чим вище, тим складніше) і вперед, до фігури своєї мрії!

Що вам знадобиться: лава (або інша височина).

Дивіться також  Аніта Луценко - вправи з картами. Нова методика, дивитися відео онлайн.