Сіль і сода для схуднення: очищення кишечника, ванни з морською сіллю

У цій статті ми поговоримо про важливої теми – боротьбі із зайвою вагою, і розповімо про те, як можна використовувати сіль і соду для схуднення.

Для сучасної жінки дуже гостро стоїть проблема боротьби із зайвою вагою. Сьогодні досить популярний напрямок, пов’язане зі здоровим способом життя, корисною їжею, регулярними заняттями спортом.

Результатом цього модного течії стало те, що прагнення до стрункої фігури зведено в абсолют. І це дуже добре. Може, ідеальної фігури і ми не досягнемо, але візуально виглядати станемо краще, та й організму від такого способу життя буде тільки користь.

Однак насправді у багатьох жінок складається дещо інша ситуація. І причин може бути безліч: і відсутність вільного часу, і брак сил на заняття спортом, генетична схильність до зайвої ваги або елементарна лінь.

Але в житті будь-якої жінки виникають такі ситуації, коли просто необхідно виглядати чудово, і тоді вона вдається до радикальних методів. Їй хочеться все і відразу. Але, як відомо, красиву фігуру можна отримати тільки шляхом щоденного, цілеспрямованої роботи над своїм тілом, раціоном харчування і спосіб життя.

Для швидкого результату в хід йдуть новомодні дієти і диво-порошки для схуднення, які разом із зайвими кілограмами висмоктують з людини корисні речовини, життєві сили, а часом і гроші з гаманця.

А адже скинути пару-трійку кілограмів можна і за допомогою продуктів, які є в кожному будинку. Народна медицина тому й популярна, що багато в чому себе виправдала. У цій статті ми звернемо вашу увагу на такі продукти як сіль і сода. В даному випадку мова піде про морський харчової солі, і якщо її не виявилося у вас на полиці, то придбати її можна в будь-якому магазині за досить скромною ціною.

Дивіться також  Ліпосакція живота в домашніх умовах: як зробити ліпосакцію будинку

Впливати на організм з допомогою цих продуктів можна двома способами.

Перший спосіб полягає в очищенні кишечника з допомогою содово-сольовий клізми. Цей процес досить просто виконати в домашніх умовах, а результатом може стати близько двох втрачених кілограмів після однієї процедури.

Як це працює? Взагалі, основною метою клізми є виведення з організму шлаків, токсинів і шкідливих речовин, що накопичилися в кишечнику за довгі роки. З-за цього порушуються обмінні процеси в організмі, що сприяє збільшенню ваги.

Рятуючи свій організм від токсинів, ви даєте йому можливість вбирати корисні речовини і нормально функціонувати.

Використання харчової соди і морської солі сприяють більш ощадливому й ефективному протіканню даного процесу. Справа в тому, що ці продукти створюють у воді, що опинилася в організмі, лужне середовище. Це важливо, так як в противному випадку можуть виникнути спазми кишечника.

Щоб приготувати таку клізму, необхідно дотримувати температурний режим. Рекомендована температура води для клізми повинна бути не більше 22 градусів. У цю воду об’ємом два літри необхідно додати сіль і соду в співвідношенні 20/15 грам відповідно. Потім вводимо клізму і худнемо.

Після проведення даної процедури рекомендується підмитися теплою водою і на суху шкіру нанести зволожуючий крем.

Міра ця ефективна, так і корисна, в разі, якщо нею не зловживати. Інакше це може призвести до діареї або, навпаки, тривалих закрепів. Також не радять робити подібні клізми людям, страждаючим серцево-судинними, виразковими захворюваннями і захворюваннями шлунково-кишкового тракту.

Ще одним способом схуднення, а також для боротьби з целюлітом, з використанням соди і солі є прийняття розслаблюючих ванн. Застосування таких ванн позитивно позначаються на всьому організмі в цілому. Речовини, що містяться в солі і соді, сприяють виведенню з організму шкідливих речовин, шлаків, токсинів, які порушують обмінний процес. Звідси і виникають ненависні зайві кілограми.

Дивіться також  Скраб з морської солі від целюліту з додаванням кави, рецепт приготування, фото

Нормалізація даного процесу благотворно вплине на догляд зайвої ваги. Крім того, виявляється вплив на целюліт, а шкіра після такої процедури стає м’якою і ніжною.

Для прийняття ванни для схуднення необхідно в теплій воді розчинити 300 грам соди і 500 грам солі. Якщо додати в цей розчин пару крапель ефірного масла будь-якого цитрусового, то буде завдано нищівного удару по целюліту.

Тривалість даної процедури не повинна перевищувати тридцяти хвилин. Після цього рекомендується полежати під ковдрою, а потім прийняти душ. Протипоказання до застосування ванн стосуються вагітних жінок, людей із захворюваннями серця і по частині гінекології, а також з варикозом і болячками на тілі.

У висновку хочеться сказати, що і клізма, і ванни не подарують вам ідеальної фігури. Це всього лише початок довгого шляху роботи над своїм тілом і організмом. Без правильного збалансованого харчування та здорового способу життя усі ваші труди зазнають фіаско. Вдосконалюйте себе і будьте щасливі.