Гімнастика для обличчя: відео з Галиною Дубініної

На жаль, еліксиру молодості досі не винайшли. А це значить, що нікому з нас не вдасться уникнути старості і всього, що йде з нею в комплекті, включаючи зморшки і обвислі шкіру. Так закладено природою — з роками лицьові м’язи втрачають пружність і просто-напросто “сповзають вниз. Як результат — обвисають щоки і підборіддя, шкіра розтягується, риси обличчя “опускаються”. Звучить не надто обнадійливо, чи не правда?

Щоб продовжити молодість, жінки деколи йдуть на крайні заходи — роблять собі ін’єкції ботокса або лягають під ніж пластичного хірурга. А це дорого, небезпечно, плюс має обмежений термін дії. Інша справа — так звана гімнастика для особи, яку можна виконувати самостійно в домашніх умовах. Процедура не має протипоказань, не здатна нашкодити (максимум — при неправильному виконанні не буде належного ефекту).

Хто розробляє і впроваджує в маси ці вправи? Існує кілька знаменитих фітнес-тренерів, які прославилися саме як родоначальники фейсбілдінга. Серед них — Керол Мадджио, гуру цього напрямку і автор численних методів безоперационной підтяжки обличчя. Але сьогодні ми поговоримо не про неї, а про нашої, російської Керол Мадджио — Галині Дубініної. Розповімо трохи про самому фітнес-тренера, користь придуманих нею вправ і про те, як правильно виконувати зарядку для обличчя від Галини Дубініної. Сідайте зручніше — ми починаємо!

Гімнастика для обличчя Галини Дубініної: що це таке

Невипадково на початку нашої статті ми згадали Керол Мадджио — саме на її основі уроків Галина Дубініна розробила свій курс. Ні, не просто скопіювала у заморської колеги, а змінила, доповнила і адаптувала під російських споживачів.

Фітнес-інструктор Галина Дубініна зацікавилася темою омолодження шкіри приблизно на початку 2000-х. Вона вивчала техніку Керол Мадджио і використовувала її як основи для розробки власного курсу. Вправи Галини Дубініної швидко стали популярними як серед наших співвітчизниць, так і за межами Росії.

Дивіться також  Кращі вправи, щоб накачати попу - накачування сідниць за правилами

Мета проведення гімнастики, за словами самої Галини — нормалізувати відтік лімфи і прискорити обмінні процеси в тканинах і клітинах. Гімнастика для особи з Галиною Дубініної — це цілий комплекс вправ, розроблених спеціально для різних областей особи.

Виконувати таку “тренування” можна в будь-який зручний час і в будь-якому місці. Спеціальні спортивні снаряди або обмундирування не потрібні. Головне в цій справі — регулярність: щоб з’явився помітний ефект, потрібно займатися щодня як мінімум місяць.

Одночасно з фітнесом для особи Галина Дубініна рекомендує виконувати дихальну гімнастику Бодіфлекс — для розслаблення і заспокоєння. Але якщо у вас не так багато вільного часу, вимогою можна знехтувати.

У методики немає протипоказань — її можуть виконувати всі незалежно від віку, статі та масштабу проблеми. Навіть дерматологічні захворювання не стануть перешкодою до виконання. З обережністю “качати особа” варто лише тим, хто страждає куперозом, тобто так званої судинною сіткою на обличчі. У цьому випадку рекомендується проконсультуватися у лікаря, а вже потім, при його згоді, займатися гімнастикою для особи за відео з Галиною Дубініної.

На що здатні відео “Фітнес для особи з Галиною Дубініної”?

І дійсно — який ефект чекає тих, хто мужньо прозанимается як мінімум місяць? Отже, методика Галини Дубініної дозволяє:

  • Зробити шкіру пружною, підвищити її тонус. Причому ефект помітний навіть на запущеній стадії, коли шкіра дуже зморшкувата і в’яла.
  • Зробити колір обличчя більш здоровим, а шкіру сяючою. Завдяки цьому ви зможете повністю відмовитися від застосування тональних кремів і основ під макіяж, що закупорюють судини.
  • Стати здоровішими у всіх сенсах. Під час гімнастики задіюються глибокі шари шкіри, а також лімфатична система — а значить, робота проходить набагато глибше, ніж можна собі уявити.
Дивіться також  Калланетика: що це таке, користь занять

Гімнастика для обличчя від Галини Дубініної: дивитися і виконувати!

Готові до омолоджуючим вправ? Значить, пора приступати до важливого підготовчого етапу. Так-так, особа, як і тіло, потрібно готувати до тренування. Необхідно очистити макіяж, якщо він є, і прийняти контрастний душ, щоб надати тонус судин.

Наступний крок — лягти, розслабитися і помасажувати протягом трьох-п’яти хвилин мочки вух. Таким чином ви простимулюєте нервові закінчення, які відповідають за роботу більшої частини органів і систем.

Далі переходимо безпосередньо до тренування. Ми не будемо описувати в цій статті конкретні вправи, а просто надамо відеоуроки, за якими набагато зручніше займатися.

Отже, перша запис — для тих, хто хоче позбутися від зморшок на лобі і навколо очей:

Якщо вас більше не турбує верхня частина обличчя, а нижня, рекомендуємо відео “Гімнастика для особи з Галиною Дубініної. Підтягуємо обличчя, шию, брилі”:

Для жінок елегантного віку — після 50 — відмінно підійде однойменний відеоурок від Галини Дубініної:

Ну і, нарешті, універсальний варіант для тих, хто хоче все і відразу — комплекс для обличчя на всі групи м’язів: