Гімнастика для обличчя: відео з Галиною Дубініної

На жаль, еліксиру молодості досі не винайшли. А це значить, що нікому з нас не вдасться уникнути старості і всього, що йде з нею в комплекті, включаючи зморшки і обвислі шкіру. Так закладено природою — з роками лицьові м’язи втрачають пружність і просто-напросто “сповзають вниз. Як результат — обвисають щоки і підборіддя, шкіра розтягується, риси обличчя “опускаються”. Звучить не надто обнадійливо, чи не правда?

Щоб продовжити молодість, жінки деколи йдуть на крайні заходи — роблять собі ін’єкції ботокса або лягають під ніж пластичного хірурга. А це дорого, небезпечно, плюс має обмежений термін дії. Інша справа — так звана гімнастика для особи, яку можна виконувати самостійно в домашніх умовах. Процедура не має протипоказань, не здатна нашкодити (максимум — при неправильному виконанні не буде належного ефекту).

Хто розробляє і впроваджує в маси ці вправи? Існує кілька знаменитих фітнес-тренерів, які прославилися саме як родоначальники фейсбілдінга. Серед них — Керол Мадджио, гуру цього напрямку і автор численних методів безоперационной підтяжки обличчя. Але сьогодні ми поговоримо не про неї, а про нашої, російської Керол Мадджио — Галині Дубініної. Розповімо трохи про самому фітнес-тренера, користь придуманих нею вправ і про те, як правильно виконувати зарядку для обличчя від Галини Дубініної. Сідайте зручніше — ми починаємо!

Дивіться також  Ранкова зарядка для чоловіків: комплекс вправ на ранок