Гірчиця для схуднення: її користь і як правильно худнути, вживаючи її з медом

Схуднення… зараз майже всі худнуть, способів маса, ось тільки велике питання, чи дієві вони – хоча б половина з них? Наприклад, задавшись питанням, чи корисна гірчиця для схуднення, ви знайдете стільки різних порад на цю тему – однією їжею справа не обмежується.

Просто гірчиця, гірчиця з медом, обгортання з гірчицею і навіть ванни з нею. Секрет її в тому, що вона розігріває шкіру, покращуючи циркуляцію крові, тим самим прискорюючи обмінні процеси.

В принципі, будь-які обгортання корисні для фігури і стану шкіри, але варто розібратися, чи дійсно гірчиця для цього так хороша, адже зазвичай для схуднення використовують або дієти, або вправи. Відразу обмовимося, що гірчиця зовнішньо не підходить для тих, у кого чутлива шкіра, а всередину – для тих, у кого проблеми зі шлунком.

Обгортання з гірчицею

Для даної процедури використовується порошок гірчиці, розведений в теплій воді або в косметичних засобах (наприклад, можна додати гірчицю в синю або чорну глину). Наносити на стегна та живіт потрібно тільки після гарячого душу, обмотати плівкою, надіти що-небудь тепле на ці частини тіла і залишити не більше, ніж на 20 хвилин! Потім видалити сухим рушником, змити і нанести живильний крем, лосьйон.

Робити цю процедуру треба систематично, 3-4 рази в тиждень, якщо сильно пече – зменшіть кількість розлучуваності порошку. І добре б після такого обгортання зробити самій собі хоча б невеликий масаж, це не складно: намазываясь кремом, сильніше і довше масажуйте тіло, це підсилить ефект.

Взагалі, спочатку подібні обгортання були для позбавлення від целюліту і поліпшення шкіри, а схуднення після них – лише «побічне явище», тому що більше 2-3 см не зникне. Хоча, звичайно, якщо за ці 20 хвилин, поки на вас плівка з гірчицею, ви будете активно рухатися і займатися – можна і сильніше зменшитися в обсягах.

Дивіться також  Скільки калорій в смаженій рибі, яка в неї користь і шкода

Важливо! Якщо буде нестерпний біль/печіння в будь-який момент обгортання – змивати суміш треба відразу!