Коктейль для схуднення в домашніх умовах: рецепти для спалювання жиру

У свідомості багатьох з нас слово “дієта” — це щось сумне, сумне і обов’язково несмачне. Тому, як правило, більшість дієт закінчуються однаково — зривом. Як зробити дієту комфортного, різноманітного, а головне — смачною? Допоможуть домашні коктейлі для схуднення! У цій статті ми обговоримо, чому саме вони доречні, а також розповімо, як приготувати такий коктейль для схуднення в домашніх умовах.

Як працюють такі коктейлі?

Багато спортсменів використовують після активних тренувань поживні коктейлі для схуднення. Такі напої допомагають насититися, але при цьому не відкладаються на боках, оскільки мають зовсім невелику калорійність. Ними можна доповнювати абсолютно будь-які дієти.. Детокс коктейлі для схуднення ще і виводять шлаки з організму, а ті, які містять жиросжигающие продукти, — ще і прискорюють обмін речовин. Ми навчимо вас готувати і ті, й інші, але про це — трохи пізніше.

Взагалі кажучи, існує три основні способи використовувати дієтичні коктейлі для схуднення:

  • Якщо ви готові скидати кілограми повільно, зате напевно — пийте жиросжигающие коктейлі приблизно за тридцять хвилин до прийому їжі або використовуйте їх в якості перекусу.
  • Щоб позбавитися від ненависного жирку йшло швидше — замінюйте коктейлями сніданок або вечерю. Обід при цьому теж повинен бути правильним: м’ясо або риба на пару, салат зі свіжих овочів або фруктів.
  • Якщо потрібно терміново розлучитися із зайвими двома-трьома кілограмами — варто влаштувати розвантажувальний день на коктейлях.
Дивіться також  Скільки калорій в холодець свинячий або яловичому