Гречана дієта з кефіром: як готувати гречку на кефірі, меню на кожен день

Дієту, основою якої є кефір і сира гречка, можна назвати однією з найбільш ефективних. Вона благодійно позначається на очищенні організму і допомагає за тиждень втрачати до 10 кілограм непотрібної ваги. Окремо кожен продукт дуже корисний, а разом кефір, гречка принесуть організму ще більшу користь.

Меню

Гречана дієта з кефіром, меню якої відрізняється простотою, підійде практично всім. Протягом всієї дієти можна є необмежена кількість гречки. Завдяки цьому почуття голоду ніколи не здолає вас.

Хоча є невеликий мінус: додавати різні соуси і приправи в готову кашу вкрай забороняється. Крім цього, не можна їсти кашу перед сном, краще це робити за кілька годин до сну. Не забороняється випивати трохи кефіру кожен вечір перед сном.

Щоб гречка не здавалася прісної, її прийнято розбавляти кефіром. Кисломолочний продукт бажано брати не дуже жирний. За день можна вживати не більше літра кефіру. Випивати його рекомендується за 20-40 хвилин перед їжею або після їжі. Але якщо прісна каша не додає апетиту, то гречка, замоченная в кефірі, стане кращим варіантом дієтичної їжі.

Не варто під час схуднення забувати про правильному і достатньому питво. За добу рекомендується випивати не менше літри простої води. Без правильного водного балансу ефект схуднення може бути досягнутий не в повній мірі. Крім води можна випити невелику кількість зеленого або будь-якого трав’яного чаю з шматочком лимона або ложечкою меду.

Не варто забувати про те, що в чай можна додавати цукор, який може звести всю дієту на немає. А для того, щоб не відчувати слабкість з-за нестачі глюкози, потрібно приймати вітаміни, які заповнять недолік корисних речовин в організмі.

Дивіться також  Дієта для набору ваги для чоловіків: білкова і вуглеводна дієти для швидкого набору ваги