Яблучний оцет: рецепт приготування в домашніх умовах – як зробити просто?

Яблучний оцет не дарма вважається джерелом багатьох цінних речовин, які необхідні нашому організму. Він активно використовується і для схуднення, повернути шкірі колишньої пружності і краси. Можна використовувати і оцет, що продається в магазинах, однак його користь не йде ні в яке порівняння з тим, який був виготовлений в домашніх умовах. Такий продукт не тільки обійдеться дешевше, але і буде цінніше силу своєї абсолютної натуральності. Впоратися з таким завданням, як зробити яблучний оцет в домашніх умовах зовсім не складно, а ось ефект може бути чудовим.

Яблучний оцет для схуднення: у чому користь?

Яблука самі по собі неймовірно корисні. Вчені сходяться на тому, що в них містяться всі вітаміни і мінерали, необхідні людині. Відповідно, користь натурального домашнього оцту теж велика. Яблучний оцет, рецепт якого зовсім не складний, володіє наступними властивостями:

  • Покращує процеси травлення;
  • Прискорює метаболізм;
  • Сприяє швидкому розщепленню одержаних з продуктів харчування жирів і вуглеводів;
  • Зменшує апетит, зокрема, знижує тягу до солодкого.

Використовувати оцет можна по-різному. Так, можна вранці натщесерце випивати склянку води, додавши туди ложку меду і ложку оцту. Крім того, що такий напій допомагає активізувати обмінні процеси, він ще й заряджає бадьорістю не гірше кави. Можна не використовувати мед, просто розводячи у воді ложку домашнього оцту.

Можна звернути увагу на дещо інший спосіб. Дві чайні ложки треба розмішати в склянці води, і вжити цей напій тричі на день: вранці за сніданком, протягом дня і на ніч.

Навіть найкращий оцет при застосуванні внутрішньо може завдати шкоди при наявних протипоказання. Основна серед них – це захворювання травного тракту і підвищена кислотність. У будь-якому випадку попередньо рекомендується порадитися з лікарем.

Дивіться також  Чим корисний риб'ячий жир для організму людини і що дає його застосування

А ось зовнішнє застосування яблучного оцту практично не має протипоказань. Так, в народі популярно оцтове обгортання, яке допомагає повернути шкірі тонус і пружність. Також можна просто втирати домашній оцет, попередньо розведений водою, в місця тіла, які ви вважаєте проблемними.