Соєвий соус при дієті: чи можна його вживати і з якими продуктами він поєднується

Сьогодні в гонитві за досконалістю і ідеальною фігурою багато жінок готові спробувати все, про що почують позитивний відгук. Як правило, багато інгредієнти, які рекламуються, як засіб для схуднення, мають далеко не європейське походження. Такі продукти та їх властивості мало знайомі жінкам, які живуть на території нашої країни. Тому, перш ніж з’їсти той або інший невідомий продукт, в першу чергу необхідно знати, чим його вживання загрожує для вашого здоров’я. Та й чи є взагалі від нього користь. У цій статті ми розглянемо переваги та недоліки отримав велику популярність соєвого соусу при дієті.

Як відомо, батьківщиною цього продукту є Азія. Він був винайдений одним з кухарів буддистського храму для того, щоб зробити раціон ченців більш різноманітним. Надалі, коли соус отримав розповсюдження у європейських жителів, його стали вважати відмінним засобом, який необхідно використовувати при схудненні, так як він є низькокалорійним.

Однак на сьогоднішній день про користь соєвого соусу в області схуднення багато сперечаються фахівці не можуть знайти однозначну відповідь. Одні вважають, що відсутність жирів в цьому продукті робить його безпечним та корисним при дієтах, інші вважають, що сіль, яка міститься в соусі, впливає на затримку води в організмі, що несумісне з самою ідеєю схуднення.

Хочеться сказати, що до складу соусу входять антиоксиданти, що позитивно впливають на уповільнення процесів старіння, а також вітаміни, корисні мікроелементи та амінокислоти. Загалом, вибір жінці, яка бажає скинути пару-трійку зайвих кілограмів, доведеться робити самостійно, і щоб не помилитися в ньому, варто знати про те, які дієти найбільш сумісні з соєвим соусом.

Однак, перш, ніж ми почнемо говорити про різноманітних дієтах, слід знати, що користь від їх суміщення з соєвим соусом буде багато в чому залежати від якості цього соусу. При його виборі необхідно переконатися, що представлений продукт був вироблений шляхом натурального бродіння. Якщо перед вами товар дешевий, то, найімовірніше, він не кращої якості, а його виробник не самий надійний.

Дивіться також  Яйця для схуднення на сніданок, спеціальна дієта

Соєвий соус має хорошу сумісність з рисовим дієтою, яка отримала велику популярність не тільки за рахунок хорошого результату в області схуднення, але і за рахунок того, що вона сприяє очищенню організму. З допомогою поєднання рисової дієти і соєвого соусу з організму виводяться шлаки і токсини.

Так як обидва ці продукту є вихідцями з азійських країн, то і сумісність у них більше, ніж, наприклад, чи з картоплею, сиром.

Варто пам’ятати, що при використанні соусу з моно-дієтами не варто солити основний продукт, так як сіль міститься в соусі. Якщо кількість соусу не буде перевищувати двох столових ложок в день, то ніякого негативного впливу на організм не буде.

Відмінно соєвий соус застосуємо і з морепродуктів, такими як: риба, креветки, краби і т. д.

Застосовувати соєвий соус можна і з гречаної дієти. Цей союз благотворно позначиться на здоров’ї. Гречка дозволяє вивести з організму шкідливі речовини, так як до її складу входить клітковина, яка позитивно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту.

Гречка містить багато білка, яким можна замінити тваринний білок, при цьому користь для організму колосальна, так як на відміну від м’яса, калорійність гречки в рази менше. Не варто забувати і про наявність вітамінів і корисних мікроелементів у складі гречаної крупи, які благотворно впливають на серцево-судинну та іменну системи.

Величезну популярність серед дієт отримала всім відома білкова дієта Дюка. Так як соєвий соус також містить велику кількість білка, то застосування його на дієти Дюкана досить виправдано.

Суть такої дієти зводиться до того, щоб в добовому раціоні харчування худне людини відсутні жирні і були присутні переважно білкові продукти. Соєвий соус рекомендують поєднувати з продуктами, що мають маленький відсоток жирності. Такими як: куряче, яловиче, теляче, індиче м’ясо, яйця, риба.

Дивіться також  Які продукти належать до білків: продукти з підвищеним вмістом білка для схуднення

Калорійність соєвого соусу близько 70 ккал на 100 грам продукту. Однак при дієтах, коли їжа переважно пісна і не володіє приємним смаком, для того, щоб вона стала більш ароматна, доцільно в якості приправи додавати саме соєвий соус. Він набагато корисніше, ніж кетчуп або майонез. Та й шкода може бути тільки в тому випадку, якщо соус був низької якості.

Головне – вибирати якісний продукт і використовувати його в помірних обсягах, і результат не змусить себе чекати. Тому не бійтеся пробувати нові засоби для схуднення, багато з них можуть виявитися дієвими, просто заздалегідь вивчіть інформацію про ці продукти. Будьте здорові!

Відео по темі статті