Як накачати прес на турніку: програма вправ для прокачування

Про красивому рельєфному пресі з «кубиками» мріють усі, хто займається спортом. В той же час ця область проблемна, і опрацювати її не так вже просто. До того ж результатів не досягти без корекції раціону. А що стосується вправ, то в них вам може допомогти таке нехитре пристосування, як турнік. Давайте розберемося, як накачати прес на турніку, який вже допоміг багатьом будівельникам свого тіла.

Особливості успішних занять на турніку

Сьогодні існує маса програм, які дозволяють накачати прес і позбутися від жирового прошарку на животі. Багато хто з них пропонують накачати прес на турніку, що цілком реально, якщо займатися регулярно. Займатися потрібно не рідше трьох разів у тиждень. Також важлива продумана програма, оскільки хаотичні вправи можуть не дати жодних результатів.

Багато хто думає, що турнік служить лише для підтягувань. Насправді ж це універсальний снаряд, що дозволяє наростити і зміцнити м’язи практично всіх груп. Вправи на прес на турніку дуже ефективні через те, що забезпечують істотну амплітуду рухів і велике обтяження. Фахівці кажуть, що за допомогою турніка простіше пропрацювати м’язи бічного преса, які підтримують правильне положення хребта і внутрішніх органів.

Дуже важлива правильна техніка виконання вправ. Навіть прості підйоми багато виконують неправильно, що негативно впливає на результат. Брати поперечину потрібно максимально зручно, звертаючи увагу на великий палець, який повинен бути внизу – це дасть можливість запобігти можливі травми.

Щоб швидше побачити результати, не забудьте і про харчування. Виключіть з раціону жирну їжу, фаст-фуд, алкогольні напої та інші шкідливості.

Ще один важливий момент, який має враховувати прокачування преса на турніку – це дихання. Щоб ви не збивалися з ритму, виконуйте рухи плавно. Паузи між підходами не повинні бути занадто великими – двох хвилин достатньо. Якщо ви сильно втомилися, вправа варто зауважити більш простим. Опускатися потрібно на вдиху, підніматися – на видиху. Врахуйте, що чим повільніше ви виконуєте вправи, тим краще прокачуються м’язи. Щоб скоротити розгойдування, напружуйте не руки, а саме м’язи живота. Врахуйте, що вправи на турніку можуть бути складними при недостатній підготовці. Для отримання максимального результату вправи на прес можна поєднувати з віджиманнями і звичайними підтягуваннями.

Дивіться також  Як схуднути в талії та животі швидко

Починати тренування краще з розминки. Це може бути біг, стрибки на скакалці і так далі. Вона допоможе м’язам розігрітися. До прокачування преса своє тіло можна підготувати простими махами. Також можна застосовувати обважнювачі.

Придбайте рукавички. Вони допоможуть захистити шкіру рук від мозолів і травм.