Як накачати прес за 30 днів: таблиця для дівчат на місяць

Про красивому і рельєфному пресі, а ще плоскому підтягнутому животику і тонкої талії мріє кожна дівчина. У когось мрія так і залишається мрією, а хто-то робить все, щоб втілити її в реальність. Звичайно, задача ця не така вже проста, особливо якщо врахувати те, що природа нагородила жінок жировим прошарком на животі, яка може безнадійно приховати всі ваші кубики. Тому підхід до даної задачі повинен бути комплексним. Цілком реально накачати прес за місяць в домашніх умовах, хоча, можливо, буде потрібно і більший термін. Головне – не здаватися.

Як дівчатам правильно качати прес

Якщо ви поставили перед собою мету накачати прес за місяць, то існують загальні рекомендації, яких обов’язково треба дотримуватися:

  • Вправи повинні бути регулярними і систематичними – інакше сенсу в них просто немає.
  • Фахівці рекомендують займатися вранці натщесерце. Зважаючи на це, організм буде спалювати власні жирові запаси. Якщо ви віддаєте перевагу робити вправи в інший час доби, то виконуйте їх не раніше, ніж через годину після їжі.
  • Не рекомендується качати прес при критичних днях, принаймні, в перші кілька днів. Але тут важливо орієнтуватися на своє самопочуття.
  • Не потрібно відразу активно навантажувати себе. Починайте з помірних навантажень і підвищуйте їх поступово. Інакше ви можете заробити пекельні болі в м’язах. Крім того, прес в якийсь момент може перестати гойдатися, і навантаження тоді буде йти вже на інші м’язи.
  • Для того щоб накачати прес за 30 днів, потрібно доповнити вправи дієтою. Чим менше жиру на животі, тим швидше ви побачите результати.
  • Не чекайте швидких чарівних змін. Прес не з’явиться у вас через кілька днів. Багато здаються завчасно, але тут важливо подолати психологічний бар’єр і продовжити займатися.
Дивіться також  Як схуднути в литках ніг: вправи, масажі, обгортання