Як підтягнути шкіру на руках дівчині в домашніх умовах

Обвисла шкіра на руках виглядає неестетично і турбує багатьох жінок, особливо після тридцяти років. Звичайно, постає така проблема не у всіх, але тим, кому все ж таки не пощастило з нею зіткнутися, напевно, цікаво, як прибрати обвислі руки. Існує чимало ефективних способів це зробити, і краще, щоб підхід був комплексним.

Причини обвисання шкіри на руках

У мене обвисла шкіра на руках — що робити? Така проблема хвилює багатьох жінок. Перш ніж приступати до заходів щодо усунення її, потрібно розібратися в причинах. Обвисання шкіри на руках може бути наслідком наступних причин:

  • Старіння шкіри. З віком організм починає функціонувати повільно, і клітини гірше насичуються киснем.
  • Відсутність фізичної активності. У цьому випадку м’язи втрачають тонус, а шкіра обвисає. Під фізичної активності розуміється не носіння важких сумок, а вправи, спрямовані на підтяжку м’язів рук.
  • Ультрафіолет. Активний вплив сонячних променів може надати на шкіру негативний вплив, шкіра може стати в’ялою, втратити пружність.
  • Різкі схуднення. Якщо людина швидко втрачає вагу, шкіра не встигає стягуватися і стає в’ялою.
  • Зайва вага. У людей, які страждають від такої проблеми, м’язи розвинені погано, а кількість жиру велике, тому і тонус шкіри дуже слабкий.
Дивіться також  Як прибрати вушка на стегнах: вправи, які допоможуть позбутися від вух назавжди