Ранкова зарядка для схуднення в домашніх умовах – відео на кожне ранок

Всі ми знаємо, що для того, щоб схуднути, потрібно скорегувати свій раціон, виключити з нього шкідливі продукти і додати корисні. Але без фізичної активності теж не обійтися – це дві основні складові, без кожної з яких скидання ваги неможливий. Ранкова зарядка для схуднення допоможе вам домогтися ідеальної форми і навіть замінить повноцінні тренування в тренажерному залі, якщо ви будете робити її регулярно і викладатися на повну. Якщо ваша мета – схуднути, то зарядка буде більш інтенсивною, ніж проста розминка для розігріву. Оптимальний варіант — використовувати кругову тренування, яке допоможе запустити обмінні процеси спалювання жиру.

У чому користь ранкової зарядки для схуднення?

Про те, що зарядка вранці для схуднення – це корисно, ми знаємо ще з дитинства. Але чим саме, і чому вранці? Ось переваги її регулярного виконання:

  • Вранці рівень глюкози в крові у нас мінімальний, відповідно, щоб забезпечити енергетичні потреби м’язів, організм застосовує в якості енергії глікоген і жирові запаси. Тому рекомендується займатися натщесерце – так спалюються саме жири, а не те, що було з’їдено раніше.
  • Гліколіз і ліполіз активуються за допомогою м’язової роботи і підвищують рівень глюкози в крові. Зважаючи на це, клітини головного мозку насичуються енергією, і стимуляція центру голоду знижується. Відповідно, наш апетит зменшується.
  • Нервові імпульси пробуджуються допомогою діяльності м’язів і активізують активність мозку, допомагаючи нам прокинутися і забезпечуючи заряд бадьорості з ранку. Це перевага ранкової зарядки є водночас і недоліком вечірньої, адже ввечері нам, навпаки, треба заспокоїтися.
  • Поступово в роботу включається м’язово-суглобовий апарат, що покращує кровообіг і тонус судин. Завдяки розминці м’язів, суглобів і зв’язок знижується ризик травмування на протязі всього дня.
  • Ранкова зарядка для схуднення в домашніх умовах — простий і ефективний спосіб підтримувати себе у формі. Вона допомагає скинути зайву вагу, зміцнити м’язи, що благотворно впливає на фігуру. Також зарядка допомагає поліпшити імунітет і зміцнити організм в цілому.
Дивіться також  Як швидко схуднути в ногах - вправи та поради для ефективного схуднення