Як прибрати пивний живіт у чоловіка і позбутися від нього жінці

Так званий пивний живіт – досить поширена проблема, яка може проявитися як у чоловіків, так і у жінок, причому не тільки у тих, хто зловживає пивом. Хоча це безперечно актуальна причина, до появи живота можуть привести і інші чинники, але всі вони, так чи інакше, стосуються неправильного способу життя. Щоб прибрати пивний живіт, як чоловікові, так і жінці, потрібно підійти до проблеми комплексно: як харчування, так і фізичні навантаження відіграють у цьому питанні важливу роль.

Причини появи пивного живота

Найочевидніша причина, по якій чоловіки і жінки шукають відповідь на питання про те, як позбавитися від пивного живота – це безпосередньо вживання пива, причому навіть якщо випивати кожен день по келиху, все одно може з’явитися живіт. По-перше, цей напій сприяє відкладенню жирів в черевній порожнині, по-друге, відіграє роль і закуска до нього, до якої звикли багато, а вона зазвичай далеко не сама правильна. Крім цього пивний живіт може з’явитися у чоловіків і жінок, які не вживають пиво взагалі. Інші причини проблеми можуть бути наступні:

  • Неправильне харчування. Переїдання, зловживання жирною, солодким, борошняним, солоним, фаст-фудом, тобто, тими продуктами, які призводять до активного збільшення маси тіла.
  • Відсутність фізичної активності. Якщо людина мало рухається, і при цьому неправильно харчується, то поява живота рано чи пізно дає про себе знати.
  • Вік. З часом обмін речовин людини сповільнюється, і організм починає активно накопичувати жирові відкладення. Це стосується і гормонального фону: з віком у чоловіків знижується кількість гормону тестостерону, який відповідає, у тому числі і за розщеплення жирів.
  • Також можуть мати місце певні порушення в організмі. Якщо людина веде правильний спосіб життя, а живіт у нього все одно збільшується, варто проконсультуватися з фахівцем.
Дивіться також  Капсули для схуднення Куаймый: переваги та специфіка впливу

Завдання прибрати пивний живіт чоловікові або жінці – це не тільки турбота про фігуру, хоча, безумовно, це теж важливий фактор. Накопичуючись в організмі, жир провокує низку неприємностей. У чоловіків це гормональний дисбаланс, а саме підвищення рівня жіночого гормону естрогену, що призводить до того, що фігура стає схожа на жіночу.

Боротися з проблемою пивного живота потрібно комплексно. Цілком реально прибрати пивний живіт в домашніх умовах, важливо тільки знати, як саме це робити. Необхідно переглянути харчування, відмовитися від шкідливих продуктів, а також включити в свій розпорядок фізичну активність: кардіотренування, спрямовані на спалювання жирів, і силові вправи на прес, які допоможуть сформувати сильний м’язовий корсет.