Соки для схуднення: які і як правильно пити, 19 варіантів на будь-який смак

Корисні соки для схуднення: ознайомтеся з їх повним переліком, калорійністю, особливостями приготування та вживання. Зразкові меню і схеми для дієти. Свіжовичавлені соки можна використовувати не тільки в періоди хвороб і авітамінозів для зміцнення імунітету, як це прийнято в багатьох сімях.

Корисні соки для схуднення: ознайомтеся з їх повним переліком, калорійністю, особливостями приготування та вживання. Зразкові меню і схеми для дієти.

Свіжовичавлені соки можна використовувати не тільки в періоди хвороб і авітамінозів для зміцнення імунітету, як це прийнято в багатьох сім’ях. Дієтологи рекомендують пити їх для схуднення — можна з одного продукту (монодієта), а можна чергувати різні. При цьому організм отримує весь набір необхідних вітамінів і мікроелементів, а ваша фігура при цьому набуває красиві, стрункі обриси.

Користь

Вони забезпечують якісне і досить швидке схуднення, запускаючи процеси в організмі:

  • очищення, завдяки рідкої консистенції основного продукту і рослинним волокнам, які в ньому містяться, виводяться шлаки, токсини і зайва рідина;
  • прискорюється метаболізм, а разом з ним — ліполіз;
  • полегшується робота травлення;
  • за рахунок клітковини притупляється відчуття голоду.

Так що соки можна сміливо використовувати як для розвантажувальних днів (це самий оптимальний і безпечний для здоров’я варіант), так і для окремих дієт (а ось з ними вже треба бути обережніше).

Дивіться також  Алое для схуднення: народні рецепти, готові препарати, як приймати