Як прибрати шкіру живота після схуднення і повернути їй пружність

Обвисла шкіра на животі – це досить поширена проблема, і стосується вона в основному двох випадків. Перший – це різке схуднення, при якому шкіра не може підлаштуватися під зменшення обсягів та залишається дряблою. Другий – це вагітність і пологи, які самі по собі передбачають значне збільшення, а після зменшення об’єму живота, до того ж ситуація ускладнюється постійними змінами гормонального фону. Незважаючи на те, що шкіра сама по собі дуже еластична, і досить легко адаптується до змін, часто їй потрібно для цього час, а також додаткова допомога. Розглянемо, як прибрати шкіру живота після схуднення або пологів, і що для цього потрібно.

Як прибрати обвислу шкіру на животі: способи

Зайва шкіра на животі після пологів — цілком зрозуміле явище, і не варто чекати, що у вас вийде позбутися від неї за кілька днів. Скорочення матки після пологів буде тривати приблизно протягом шести тижнів, а прес буде приходити в норму ще більше. У випадку з схудненням все індивідуально.

Для жінок, які стали мамами, відмінним способом підтяжки шкіри може стати годування малюка грудьми. В цей час організмом виділяється така речовина, як окситоцин, який стимулює скорочення матки. Таким чином, матка швидше посідає звичне положення в малому тазі, звільняючи місце для сместившихся органів травлення.

Можна прибрати зайву шкіру живота швидше, доклавши для цього зусилля. Зазвичай боротьба з цим явищем повинна відбуватися в трьох напрямках:

  • Усунення жирових відкладень на животі, що досягається за допомогою правильного харчування і фізичної активності.
  • Приведення в тонус м’язів передньої черевної стінки за рахунок силових вправ на прес.
  • Поліпшення еластичності і пружності шкіри.
Дивіться також  Алое для схуднення: народні рецепти, готові препарати, як приймати

Таким чином, заходи, які потрібно прийняти, зводяться до наступного: харчування, фізичні вправи, домашній догляд за шкірою і при бажанні професійні косметологічні процедури. У деяких випадках жінки вдаються до хірургічних методик, які будуть розглянуті нижче докладніше.