Як зробити плоский живіт в домашніх умовах і досягти результату за місяць

Стрункий гарний живіт – мрія багатьох людей, причому як чоловіків, так і жінок. Але не всі знають, як зробити плоский живіт. Щоб справитися з цим, необхідно підійти до питання комплексно. Але попередньо потрібно зрозуміти, чому з’являється жир в області живота.

Причини жиру в області живота

Багато мріють зробити плоский живіт не розуміють, у чому причина того, що фігура їх не так бездоганна, як хочеться. Основні причини жиру в області талії – переїдання, вживання шкідливої їжі, часте здуття живота, малоактивний спосіб життя і відсутність фізичних навантажень. При цих умовах організм отримує більше калорій, ніж витрачає, і надлишок їх відкладається в жир. Погіршують ситуацію стреси, а також вагітність і пологи, при яких м’язи стають слабшими, та ще й змінюється гормональний фон.

Розглянемо причини детальніше:

  • Пологи. При виношуванні дитини жінка схильна поправлятися не тільки за рахунок ваги плоду, але і з-за зміни метаболізму. Після пологів фігура відновлюється не відразу, через кілька тижнів. Якщо молода мама ніколи не займалася спортом, то живіт її може зовсім не зменшитися внаслідок втрати шкірою еластичності.
  • Здуття живота. Ця причина не призводить до набору ваги, але живіт нижче пупка виступає, з-за чого він не може стосуватися плоским. Причини здуття — це певні продукти харчування та напої, а також метеоризм, уповільнений обмін речовин, проблеми в роботі кишечнику, алергічні реакції.
  • Стрес. Коли людина відчуває нервове напруження, то жир не трансформується енергію і відкладається під шкірою. І перша область, яка від нього страждає – це зона від пупка до нижньої частини стегон.
  • Неправильне харчування. Велика кількість в раціоні жирного, мучного, солодкого, фаст-фуду та інших шкідливих і калорійних продуктів неминуче відкладається в зайвий жир на животі. Те ж саме стосується переїдання і відсутності грамотного режиму харчування.
Дивіться також  Як схуднути в литках ніг: вправи, масажі, обгортання

Як правило, жир на животі пояснюється кількома причинами.

Ті, чия мрія — плоский живіт в домашніх умовах, повинні переглянути свій спосіб життя. Дуже важливо правильне харчування, а також фізична активність. Також може чудово допомогти йога, дихальні практики, хула-хуп. Доповнити програму можна косметичними процедурами, наприклад, різними обгортаннями масажем.

Як би не запевняли нас відгуки про таблетки для схуднення, що вони можуть гарантувати нам плоский живіт в лічені дні, не варто сліпо довіряти їм. Більшість таких таблеток небезпечні для здоров’я і вживати їх не рекомендується, принаймні, без консультації фахівця.