Японська дієта на 13 днів: меню, таблиця харчування, поради

Японська дієта отримала свою назву через те, що прийшла родом з Японії. При цьому з традиційною японською кухнею вона має мало спільного, але дозволяє виробити правильні харчові звички, властиві жителям цієї країни. 13 денна японська дієта припускає обмежені терміни і майже нічим не відрізняється від чотириденний варіанти. Вважається, що дана дієта допомагає поліпшити обмін речовин, завдяки чому схуднення буде відбуватися і після її закінчення. Для цього потрібно правильно вийти з дієти. Японська дієта на 13 днів забороняє вживання цукру, солі, алкоголю, борошняних виробів. А ось чистої води потрібно пити достатньо. Щоб досягти бажаного результату, важливо чітко дотримуватися запропонованого раціону, не змінювати дні і продукти в меню.

Основні принципи

Японська дієта на 13 днів дозволила схуднути багатьом, хто її витримав. Одне з основних її правил – це обмеження в раціоні солі. Сіль не можна використовувати ні для готових страв, ні в процесі приготування. Крім цього під забороною солодке, борошняне, каші, макарони та інші продукти, які заважають нам схуднути. Пити алкоголь, звичайно, теж не можна. Дієта вимагає дотримання всіх правил. Якщо ви щось порушите, то для отримання результату потрібно буде повторити спочатку. Не міняйте місцями дні, прийоми їжі, не замінюйте запропоновані страви іншими – саме в чіткій послідовності криється секрет ефективного схуднення.

Щоб результати японської дієти 13 днів були хорошими, і щоб ви не зірвалися і не завдали шкоди своєму здоров’ю, дотримуйтеся таких рекомендацій:

  • Дотримуючись дієти, приймайте вітаміни. Меню дієти досить убоге, і вам необхідно буде заповнити запаси в організмі цінних речовин, яких ви будете позбавлені.
  • Вживайте достатню кількість чистої води. Програма спрямована на виведення з організму зайвої рідини, і важливо не допустити зневоднення. Денна кількість випитої води має бути не менше двох літрів. Випивайте склянку води натщесерце зранку.
  • До дієти рекомендується підготуватися заздалегідь. За тиждень до неї почніть знижувати калорійність раціону. Постарайтеся відмовитися від жирного і смаженого, замінивши їх нежирним м’ясом і рибою, крупами, овочами та фруктами.
  • Меню 13 денний японської дієти не можна назвати дуже поживним, тому в ідеалі варто запланувати її дотримання на час, коли у вас не буде маси справ, наприклад, на період відпустки.
  • Також важливий психологічний настрой. Щоб не зірватися, тримайте в голові ідеал, до якого ви прагнете і завжди пам’ятайте про мотивації.
Дивіться також  Чи товстіють від пива, скільки його можна випити без побоювання за фігуру