Ідеальна фігура на думку чоловіків: що приваблює сильна стать в жінці

У нашому світі немає однакових людей, і однакових поглядів на красу теж немає. Якщо в Європі під красою увазі струнке підтягнуте тіло з округлими формами, то на іншому континенті, в Африці, красивою вважається дівчина з довгою шиєю або измазанными в глині волоссям. А аналізуючи історію моди, неможливо не дивуватися, на що йшли жінки заради підкорення чоловічих сердець. Починаючи від туго затягнутих корсетів, закінчуючи незручною взуттям китаянок.

Чоловіки ж в більшості своїй люблять очима, їм достатньо пару хвилин, щоб визначити привабливість жіночого тіла. Ідеальною фігурою, на думку чоловіків, є «пісочний годинник». Це найкраща фігура на думку обох статей. При даному типі фігури широкі стегна і вузька талія, а плечі рівні стегон.

Цей вибір закладено природою. Широкі стегна – ознака того, що жінка може виробляти потомство. Також не треба забувати про жіночність фігури, тому що плавні форми говорять про велику кількість естрогену – жіночого статевого гормону, а значить, про зрілості організму.

Якщо ж фігура не пропорційна, то звертають увагу на ноги. Довгі ноги означають зрілість організму, в той час як короткі означають дитячий період.

Різні чоловіки воліють різні типи фігур.

Знамениті 90-60-90 залучають донжуанів. Ці чоловіки воліють оточувати себе стильними дамами, які вигідно виглядають у світському суспільстві.

Для лідера необхідна сильна жінка з характером. Це, як правило, володарки прямокутного типу фігури. Але такі жінки притягують і чоловіків слабохарактерних, так званих «матусиних синочків».

Чоловіки оцінюють не тільки фігуру жінки, але і її зовнішній вигляд загалом. Так, обов’язковим критерієм є довжина волосся. Незважаючи на сучасні тенденції у фарбуванні волосся у всі кольори веселки, більшість представників сильної статі вважають за краще довге волосся природних відтінків.

Дивіться також  Що можна їсти після 6, якщо дуже хочеться їсти

Якщо дивитися на фігуру з боку жінки, то багато хто вибирають більш плоску фігуру, високий зріст. Вибір жінок також припав на вузькі стегна і великі груди, чоловіки ж воліють груди середнього розміру і невисокий зріст. Проте і чоловіки, і жінки вибирають тонку талію.

Але разом з тим хочеться сказати, що, незважаючи на певну думку про чоловіків жіночій фігурі, жоден з них не вибирає своїх супутниць, орієнтуючись тільки на зовнішні дані. Адже часто буває так, що при першій зустрічі чоловіки вражені красою і прекрасною фігурою обраниці, а на наступний день мучать себе питанням: “І що я в ній знайшов?”.

Цікаві відео по темі статті