Імбирний напій для схуднення: рецепт і приготування, його властивості жиросжигающие

Існує думка, що напої, що містять імбир, чудово коректують фігуру, спалюючи зайві кілограми. Більшість людей, які страждають ожирінням, постійно знаходяться в пошуку рецепту, здатного допомогти їм придбати бажані форми. Багато очікують реального ефекту від прийому імбирного напою.

Ще в стародавні часи імбир славився своїми корисними властивостями. Приїхав він до нас з Азії разом з такими прянощами, як ваніль, кориця, куркума і багатьма іншими. Ще зовсім недавно імбир коштував досить дорого, але зараз її вирощують у великих обсягах, що зробило її більш доступною.

Імбир відомий своїми властивостями зміцнювати імунну систему, насичувати організм необхідними речовинами, допомагає боротися із зайвими кілограмами. Сьогодні існує великий вибір рецептів імбирних напоїв для схуднення.

Для приготування напоїв використовується як свіжий імбир, так і мелений. Необхідно знати, як правильно приготувати такі напої:

  • сильно концентрований напій досить шкідливий для органів шлунково-кишкового тракту;
  • не можна нагрівати мед вище температури 40оС, так як при більш високій температурі відбувається розпад корисних речовин, а залишаються чисті цукру;
  • свіжий імбир підвищує апетит, а сухий – пригнічує;
  • будь-які сухі спеції необхідно заварювати окропом, щоб вони розкрили свої смакові якості.

Ось кілька простих рецептів приготування, які припадуть до смаку багатьом любителям імбиру, і як зробити напої найбільш корисними.

Дивіться також  Бабушкін секрет схуднення: поради про березовий сік, кращі засоби та дієти