Калорійність ананаса: свіжого (на 100 г), сушеного та консервованого, цукатів

Всім нам з дитинства відомий такий фрукт, як ананас, багато любили поласувати ним, та й зараз не проти. Проте з віком люди починають все більш ретельно стежити за собою, своїми звичками та бажаннями, тому не дивно, що навіть самий знайомий фрукт викликає підозри з приводу своєї калорійності, хімічного складу і харчової цінності. Яка ж калорійність ананаса (свіжого) та його цінність? Варто вживати цей фрукт у великій кількості або багатьом не завадило б з цим почекати? Спробуємо розібратися в цьому.

Калорійність ананаса в різному вигляді

Ні для кого не секрет, що ананас можна їсти як у чистому вигляді, так і в сушеному, у вигляді цукатів і в маринованому вигляді. Пропоную по черзі розібрати кожен з можливих варіантів. Наведена калорійність на 100 г, а також харчова і енергетична цінність.

Калорійність свіжого ананаса

Калорійність свіжого ананаса складає всього 52 кКал, з них білки — 0.3 г, жири — 0.1 г, а вуглеводи — 11.8 р. Варто також відзначити, що приблизно 85г з 100 в ананасі становить вода.

Свіжий ананас багатий вітамінами, але не так яскраво блищить мікро – і макроелементами. Так, до складу його входять вітаміни: РР, А, В1, В2, В5, В6, В9, бета-каротин, З, Тобто Цей факт робить фрукт значущим для людини, адже багато лікарі радять вживати такі продукти, що містять у своєму складі цілий ряд різних і корисних вітамінів.

На першому місці у макроелементів варто калій — 134г, далі кальцій — 17г, магній — 13г, фосфор — 8г, і натрій — всього лише 1г. А мікроелемент тут всього один — це залізо (0.3 г)

Дивіться також  Кунжутне насіння: користь і шкода, як приймати для здоров'я організму

Виходячи з наведеної вище інформації, можна припустити, що свіжий ананас дозволено вживати під час багатьох дієт, що включають в себе фрукти.