Йод для схуднення, його властивості, як використовувати для зниження ваги

Напевно майже всі знайомі з йодом – знезаражувальним і ранозагоювальну речовиною в темних скляних флакончиках. Можливо, ви здивуєтеся, але він призначений не тільки для лікування різних порізів і подряпин. Йод для схуднення – новий спосіб знизити вагу. У гонитві за красою і стрункістю людство придумує все нові способи.

Видобувається він в Японії, Чилі, Росії з нафтових свердловин, луг калійних і селітряний виробництв, водоростей. Міститься в усіх живих організмах, а нестача йоду викликає різні захворювання.

Користь йоду для організму і схуднення

Властивості йоду запобігають захворювання щитовидної залози, виникнення зобу, сприяють формуванню фагоцитів, що борються з шкідливим впливом на організм. Крім того, він знижує дратівливість і стомлюваність, сприяє синтезу білка, стимулює роботу мозку.

Недолік його руйнує психіку, робить людину нервовою і агресивним. Для дівчат користь йод також величезна: він покращує стан волосся і нігтів, обмін речовин і ліпідів, усуває прояви целюліту.

Йод призначається при цукровому діабеті, ожирінні, анемії, набряках, гіпертонії, бронхіті, головного болю. Часто його п’ють вагітні жінки для нормального розвитку плоду.

Йод не обов’язково приймати в таблетках, багато продукти харчування цілком можуть заповнити добову дозу: морська капуста, морепродукти, гриби, квасоля, фрукти. Однак є і такі продукти, як редька або білокачанна капуста, які, навпаки, вимивають його з організму.

Ожиріння або дефіцит ваги можуть бути викликані порушенням функції щитовидної залози. Виявити це зможе лише лікар-ендокринолог після проведення обстеження. Найчастіше у пацієнтів виявляється захворювання гіпотиреоз. Воно характеризується зниженням функції щитовидної залози, виникає апатія, погіршення зовнішнього вигляду і самопочуття.

Дивіться також  Як пити лляне масло для схуднення, правила його прийому на ніч