Йога для повних: вправи з Тетяною Мыскиной для схуднення

Основним плюсом занять для повних є виконання вправ (асан) без різких рухів, в спокійній і заспокійливою обстановці. При заняттях йогою особливу увагу варто приділяти точності і правильності виконання асан. Тому заняття йогою у повних людей не викликають особливих труднощів.

Тут слід додати, що від правильності виконання асан, в першу чергу, залежить правильність роботи організму в цілому. Спеціальні асани спрямовані на поліпшення обміну речовин, що поступово призводить до нормалізації ваги.

Йогою прийнято вважати найдавнішу філософію життя, це певний стиль життя, дивовижний спосіб набратися мудрості і знайти гармонію душі і тіла. Ні в якому разі не можна ставитися до йоги, як звичайним фізичним вправам.

За допомогою йоги ми не тільки можемо знизити вагу, але і значно поліпшити загальний стан усього організму. Крім цього, йога здатна зробити нас більш впевненими в собі, стійкими до різних життєвих негараздів, подарувати віру в самих себе, пізнати власну душу.

Основними принципами цього вчення є: систематичність виконання асан, зосередженість, необхідність правильного і чіткого виконання технік йоги, бажання вести правильний і здоровий спосіб життя.

Одним з найважливіших правил йоги є чіткість і правильність виконання дихальної гімнастики. Від цього безпосередньо залежить очікуваний від занять результат. Завдяки правильному диханню, організм людини повноцінно забезпечується киснем, починає працювати правильно.

Фахівці в області йоги радять займатися йогою з досвідченим і знаючим свою справу інструктором, тільки в цьому випадку має місце можливість досягти максимальних результатів.

Також дуже важливим моментом є регулярність занять. Тільки при регулярних заняттях організм здатен перебудовуватися на новий лад. Тренування йоги для товстих повинні проводитися щодня, хоча б по 30 хвилин. В цей час необхідно максимально піти в себе і забути про всіх життєвих справах і проблемах.

Дивіться також  Велосипед для схуднення: користь вело їзди для жіросжіганія і стрункої фігури

Зараз одним з найбільш відомих інструкторів йоги для людей з зайвою вагою є Тетяна Мискіна. Ця жінка з самого дитинства страждала проблемою зайвої ваги, але займатися йогою почала тільки в 35 років.

Сьогодні вона викладає йогу для людей, які страждають ожирінням, в одному з найбільш престижних московських центрів йоги. Сьогодні відомий викладач найдавнішого вчення вважає, що йога – це не спосіб скинути зайву вагу, а кардинально змінити своє ставлення до здоров’я, руху, їжі. Тільки в цьому випадку є можливість скинути вагу, поліпшити стан здоров’я, відчувати себе бадьоро і впевнено.

Пропонуємо вам 3 простих вправи, з яких можна почати свої заняття йогою:

1. Вихідне положення – сидячи на підлозі, схрестивши ноги. Сидіти потрібно рівно, не впираючись на куприк, на сідничних кісток. Тягніться верхівкою вгору наскільки це можливо, спину тримайте максимально рівно. Можете підкласти під себе плоску подушечку або килимок. Затримайтеся в цьому статичному положенні на 30 секунд.

2. Вихідне положення, як у вправі №1, з’єднайте руки перед грудьми, розведіть коліна в сторони до упору і вниз наскільки зможете. Протримаєтеся в цій позі півхвилини.

3. Для цього вправи необхідні ремінь і товста книга. Книгу покладіть між стегнами, ноги з’єднайте разом і поставте паралельно. З ременя зробіть кільце (застебнувши пряжку). Надіньте кільце на зап’ястя і витягніть руки вперед. Слідкуйте за тим, щоб спина залишалася рівною, не нахиляйтеся слідом за руками. На вдиху піднімаємо руки вгору, плечі при цьому нерухомі. Потім руки витягаємо вперед і опускаємо. У кожному положенні затримуємо руки на 30 сек.