Як накачати сідниці дівчини вдома і в тренажерному залі, швидкий спосіб

Накачати дівчині красиву і соковиту дупу зовсім не складно, головне-робити це правильно. І тоді прекрасний результат не змусить себе довго чекати.

Присідання є самим ефективним вправою для тренування сідниць. Серед безлічі технік цієї вправи, можна виділити 3 найбільш ефективні:

  • Приседы в стилі «сумо» без обважнювачів. Це ефективний спосіб накачати м’язи сідниць в домашніх умовах. При правильному виконанні вправи, коліна не повинні випирати перед носками ніг. Намагайтеся відводити попу назад якомога далі, щоб навантажувати саме сідниці. Дивіться відео, як правильно виконувати присідання:
  • Присідання в стилі «сумо» зі штангою.
  • Присідання в стилі «сумо» з гантелями.
  • Всі вправи характеризуються широкою постановкою ніг, коліна повинні дивитися на шкарпетки ніг. Носки і коліна потрібно розвернути назовні, чим сильніше буде розворот, тим більше навантажується внутрішня поверхня стегна. У роботу включені тільки ноги. Спину сильно не нахиляйте.

    Широка розстановка ніг сприяє опрацюванні внутрішньої поверхні стегна. Намагайтеся сісти якомога нижче. Присідати треба хоча б до паралелі стегна відносно підлоги. Чим ширше розставлені ноги, тим складніше виконувати вправи, тому на початковому етапі визначитеся з постановкою ніг. При підйомі розводьте коліна в сторони.

    Пам’ятаєте! Щоб накачати красиві сідниці, присідання – перше і основне вправу вашої тренування.

    Дивіться також  Як схуднути з фігурою типу "яблуко": спеціальна дієта і вправи