Як накачати сідниці дівчини вдома і в тренажерному залі, швидкий спосіб

Накачати дівчині красиву і соковиту дупу зовсім не складно, головне-робити це правильно. І тоді прекрасний результат не змусить себе довго чекати.

Присідання є самим ефективним вправою для тренування сідниць. Серед безлічі технік цієї вправи, можна виділити 3 найбільш ефективні:

 • Приседы в стилі «сумо» без обважнювачів. Це ефективний спосіб накачати м’язи сідниць в домашніх умовах. При правильному виконанні вправи, коліна не повинні випирати перед носками ніг. Намагайтеся відводити попу назад якомога далі, щоб навантажувати саме сідниці. Дивіться відео, як правильно виконувати присідання:
 • Присідання в стилі «сумо» зі штангою.
 • Присідання в стилі «сумо» з гантелями.
 • Всі вправи характеризуються широкою постановкою ніг, коліна повинні дивитися на шкарпетки ніг. Носки і коліна потрібно розвернути назовні, чим сильніше буде розворот, тим більше навантажується внутрішня поверхня стегна. У роботу включені тільки ноги. Спину сильно не нахиляйте.

  Широка розстановка ніг сприяє опрацюванні внутрішньої поверхні стегна. Намагайтеся сісти якомога нижче. Присідати треба хоча б до паралелі стегна відносно підлоги. Чим ширше розставлені ноги, тим складніше виконувати вправи, тому на початковому етапі визначитеся з постановкою ніг. При підйомі розводьте коліна в сторони.

  Пам’ятаєте! Щоб накачати красиві сідниці, присідання – перше і основне вправу вашої тренування.

  Поради для новачків

  • Весь час стежте за диханням: при опусканні – вдих носом, при підйомі – видих через рот. Дихання ні в якому разі не можна порушувати, це може призвести до неправильної роботи серця.
  • Протягом усього комплексу тримайте спину прямо. При опусканні прогніть трохи поперек і відведіть попу тому, ніби сідайте на лаву. Дивіться завжди вперед або трохи вище, це забезпечить рівне положення спини.
  • Не робіть вправи занадто швидко. Повільно опускайтеся, на підйомі можна трохи прискоритися.
  • Кількість підходів і повторень залежить від рівня вашої підготовки. Тренуватися потрібно до тих пір, поки не відчуєте сильне напруження.
  Дивіться також  Вправи з роликом для преса, як правильно займатися

  Якщо ви мрієте мати сексуальну попу, то вам не обійтися без накачування верхній частині сідниць. Для цього виконуються махи ногами в нахилі. Махи в нахилі більш ефективні, ніж звичайні махи ногами, оскільки амплітуда розтягування більше в нахиленому положенні тулуба.

  Вихідне положення – стоячи на підлозі на колінах, руки уперти в підлогу, спина пряма, погляд спрямований вперед. Робимо плавні махи ногами з максимальною амплітудою. В сідницях має відчуватися напруга. У верхній точці ногу не кидаємо, а прожимаем.

  Виконати 3 підходи по 15-20 повторень. Для кращого ефекту можна використовувати важке. Дана вправа не несе ніякої загрози для поперекового відділу. Квадрицепси в цьому випадку не працюють, що позитивно позначається на формі ваших ніжок.

  Багато жінок і дівчата бояться навантажувати сідниці, щоб вони не були великі. Це неправильна думка. Велика попа може бути тільки від надлишку жирових відкладень, з якими потрібно боротися за допомогою спеціальної дієти. Якщо ви є занадто худий, то просто необхідно записатися в тренажерний зал або самостійно качати своє тіло будинку.

  Нічого в цьому світі, крім систематичних тренувань, не допоможе накачати красиве і апетитну попу.

  Дивіться відео по темі «Як накачати сідниці дівчини»: