Калорійність горілки: скільки калорій міститься в 1 стопку і в пляшці горілки, шкоду горілки

Одним з найпопулярніших алкогольних напоїв є горілка. Вона популярна не тільки в нашій країні, але і по всьому світу. Фортеця її може досягати 56% оборотів. Споживають горілку як у чистому вигляді, так і виготовляють на її основі різні коктейлі. Останні одержали широке поширення, тому що цей спиртний напій не має вираженого смаку і запаху.

Калорійність і харчова цінність горілки

Горілка має дуже простий склад – це ректифікований етиловий спирт і виправлена вода. Така рідина надалі очищається активованим вугіллям, фільтрується і розливається в тари. Часто в неї додають різні смакоароматичні добавки, вітаміни, загусники і регулятори.

Калорійність горілки на 100 грам – 235 кКал, що становить близько 12% від добової норми людини. Дізнатися, скільки калорій в горілці (1 стопка 50 грам) нескладно: шляхом нехитрих обчислень виходить близько 150 кКал, що не так вже й мало для спиртного напою. А якщо порахувати, скільки їх міститься в пляшці горілки, то можна жахнутися.

Харчової цінності вона практично не несе, проте в ній є ряд мінеральних речовин, таких, як натрій, кальцій, калій. Звичайно, корисним напоєм її мало хто може назвати, але все ж при вживанні в мінімальних кількостях і в лікувальних цілях навіть вона може принести якусь користь.

Дивіться також  Що з'їсти на вечерю перед сном - правильне харчування