Калорійність горохової каші на воді, її харчова цінність

Якщо ви збираєтеся сісти на дієту, в першу чергу спробуйте горохову – горох і так відомий своєю користю для всіх тих, хто худне, і відгуки про нього дуже позитивні, і побічних явищ не буде (хіба що підвищене газоутворення, яке легко усувається).

В першу чергу, звичайно, при думці про страви з гороху згадується каша з нього. Щоб вона була як можна більш корисною і менш калорійною, потрібно перед готуванням порахувати калорії, щоб, виходячи з цього, можна було до каші додати щось ще, не пошкодивши дієті.

Калорійність горохової каші на воді мінімальна, розрахувати її можна наступним чином: якщо на 200 грам горохової крупи взяти 600-800 мл води, то в такій кількості сухого гороху приблизно 60 гр білків, 5 гр жирів, 150 гр вуглеводів і 890 ккал. Таким чином, отримуємо 800-1000 гр каші на воді, одна порція – близько 200 грам. Виходить приблизна харчова цінність горохової каші на порцію: 12 гр – білки, 1 гр – жири, 30 гр – вуглеводи і 175 ккал.

Кашу з гороху навіть рекомендують при різних проблемах з травленням: запори, печія, підвищена концентрація цукру в крові, а найкорисніший горох – нелущений.

Дивіться також  Користь сиру тофу при схудненні, його калорійність