Калорійність картоплі, скільки вуглеводів міститься в ньому, чи можна вживати цей овоч при похкдении

Картопля є улюбленим блюдом для всіх вікових категорій, можна без побоювання сказати про те, що цей овоч є самим поширеним на території Росії, причому картоплю можна подавати до столу в різних комбінаціях – це, безсумнівно, одне з його достоїнств.

Але існує думка про те, що картопля – самий головний ворог стрункої талії, так як він містить велику кількість калорій.

Насправді, калорійність картоплі не так велика, як її описують, але згубний вплив на пропорції тіла і стан шкіри він все-таки може надати. При цьому не настільки значна роль самого бульби в нанесенні шкоди фігурі, а ось чільне місце займає приготування даного овоча.

Кількість калорій в картоплі 100 г складає близько сімдесяти п’яти кілокалорій. Також слід врахувати, що існує пряма залежність між способом варіння бульб і кількістю калорій в ста грамах. Картопля відварна без шкірки має вісімдесят кілокалорій, а молода картопля, зварена в мундирі, має сімдесят сім кілокалорій на сто грам.

Варені бульби з додаванням вершкового масла мають у своєму складі приблизно сто двадцять сім кілокалорій. Безсумнівним лідером за наявності калорій є картопля фрі – він містить цілих чотириста кілокалорій на сто грам.

Якщо розбирати процентне співвідношення білків, жирів і вуглеводів в картоплі, то можна відзначити, що білки складають два відсотки, жирів практично не присутня, так як їх зміст не перевищує 0,25%. Найбільше людей цікавить питання про те, скільки вуглеводів у картоплі? Вміст вуглеводів в ста грамах картоплі дорівнює сімнадцяти відсотків.

Дивіться також  Насіння льону: як приймати для очищення організму, кишечника і шлунка