Калорійність винограду кишмиш: скільки калорій міститься в зеленому і чорному винограді сорту кишмиш

Кожен рік на численних ринках, в крамницях і магазинах нашої країни ми можемо спостерігати велику кількість смачного і стиглого винограду. Сортів його просто величезна кількість, і кожна людина зможе знайти той, що доведеться йому за смаком, але особливо популярним є кишмиш. Люди давно вже оцінили чудовий смак свіжих ягід, а також чудового напою, приготавливаемого з них.

Кишмиш підкорив всіх не тільки своїм неповторним солодким смаком, невеликим розміром ягід, але і майже повною відсутністю ненависних багатьом кісточок. Цей вид винограду цінується як самостійну страву, так і в приготуванні різних страв, яким він надає особливу пікантність, наприклад, десертів, салатів, а також широко використовується для прикраси столу і готових страв.

Калорійність кишмишу

Калорійність винограду зазвичай залежить від сорту і коливається від 43 до 73 кілокалорій на 100 грам. Кишмиш – один з найбільш солодких сортів, і в його складі є найбільша кількість фруктози і сахарози, у зв’язку з чим калорійність винограду кишмиш одна з найвищих – цілих 95 кілокалорій на 100 грам.

Калорійність кишмишу (чорного) і світлого практично не відрізняється. Таку ж калорійність має і приготований з цього винограду сік або вино.

А ось родзинки, приготований, що з зелених, що з темних сортів, вже набагато калорійніший – близько 320 кілокалорій. Відбувається це тому, що при висушуванні свіжих плодів в основному ними втрачається рідина, а залишається лише концентрат з поживних речовин і вітамінів. Про це неодмінно слід пам’ятати тим, хто стежить за своєю вагою.

Дивіться також  Скільки калорій в світлому пиві, нефільтрованому, безалкогольному