Катерина Буйда – Чао, галіфе, дивитися відео онлайн

  • «Чао, галіфе» — ось таке веселе назву вибрано тренером для тренування, метою якої є допомога мільйонам жінок в позбавленні від однієї з найбільш проблемних жіночих зон. Буйда зняла це відео на численні прохання своїх послідовниць, і це доводить той факт, що вушка на стегнах не дають спокою багатьом і багатьом дамам. На жаль, наш організм створений таким чином, що зайвий жирок легше за все відкладається і найважче йде саме з цієї області, і тому тут (крім кардіо навантажень і правильного харчування) потрібні цілеспрямовані тренування. Для того, щоб домогтися результату, озбройтеся терпінням: битву з галіфе можна виграти тільки за умови наполегливої і послідовної роботи.

    Слідувати рекомендаціям інструктора нескладно, Катерина докладно пояснює техніку кожної вправи. Ще один плюс відео – тривалість. За дев’ять хвилин як слід опрацювати зону галіфе (і взагалі стегна в цілому)? Буйда доводить, що це можливо. Видеоможет бути як частиною вашої силового тренування, так і цілком самостійним тренінгом.

    Швидко позбутися від галіфе неможливо, але за умови щоденного повторення комплексу через півтора-два місяці ваші стегна стануть помітно стрункішими, а вушка підтягнуться. Не забувайте віддавати 10 хвилин свого дня на вправи від Каті (повторіть комплекс з відео 4 рази поспіль), і тоді ви забудете про тієї частини тіла, яка не дуже естетично виглядає на вашій фігурі.

    Дивіться також  Аніта Луценко - вправи з картами. Нова методика, дивитися відео онлайн.