Кедрова бочка для схуднення: як провести процедуру і які є протипоказання

Людям здавна були відомі оздоровчі властивості сауни, після перебування в парній кімнаті можна не тільки вилікуватися від респіраторних захворювань, але і, завдяки розширенню пір, з організму виводяться всі шлаки і токсини, а заодно з ними розщеплюється жирова тканина.

З-за того, що не всі можуть довго знаходиться в парному приміщенні з високими температурами, була придумана кедрова бочка для схуднення.

Суть даного пристосування полягає у відтворенні ефекту парної кімнати, от тільки її габарити набагато менше, але, незважаючи на це, результат виходить приголомшливим. Головним плюсом є те, що безпосередньо в бочці знаходиться все тіло, голова ж при цьому залишається зовні, тому на судини головного мозку не діє пар. Завдяки цьому, кедрову бочку можна використовувати людям, не переносить високу температуру.

Дана процедуранаправлена на виведення продуктів обміну з організму, внаслідок цього підвищується метаболізм та зменшується кількість жирових відкладень, а разом з ними і целюліт.

Тривалість процедури становить приблизно п’ятнадцять хвилин. Коли людина поміщається в бочку, на його тіло починають діяти пари різних ефірних масел або лікувальних трав і суцвіть. Причому за одну процедуру можна позбутися від чотирьохсот – п’ятисот грамів ваги.

Такий метод виведення зайвих кілограмів є самим безпечним і приємним, так як він покращує загальний стан людини. Дане рішення відмінно підійде тим, хто різко скинув вагу і після цього залишилися ділянки з в’ялою, обвислій шкірою. Щоб досягти найбільшого ефекту, слід поєднувати кедрову бочку з походами в спортзал.

Протипоказання до процедури

Сауна кедрова бочка має ряд позитивних дій на організм людини, серед яких можна виділити наступні моменти. При проходженні даної процедури в людини помітно підвищується імунітет і стійкість до респіраторних захворювань, збільшується продуктивність роботи серцево-судинної і нервової систем, суглоби набувають міцність і пружність.

Дивіться також  Біомагнити для схуднення Nano Slim: сережки на вухо, як правильно носити, чи можна схуднути з їх допомогою

Шкіра стає еластичнішою за рахунок позбавлення від відмерлих клітин епідермісу. Крім цього, під дією пари відбувається очищення організму від продуктів метаболізму.

Незважаючи на такий широкий спектр сприятливо позначаються на організмі і загальному стані людини дій, у кедрової бочки, як і у будь-оздоровчої процедури, є свої протипоказання.

Найголовніше правило – знати міру, так як при частому застосуванні кедрової бочки організм отримує неабияку частку стресу, так як він виснажується за рахунок виведення великої кількості води.

Не можна вдаватися до процедури у тих випадках, коли має місце бути аритмія, гострий перебіг запальних процесів, венозний тромбофлебіт, астма, серйозні захворювання серцево-судинної системи та носові кровотечі. Також заборонено проходити процедуру вагітним та людям, що перенесли операцію на серці, в тому випадку, якщо після неї не минуло шести місяців.

Відео по темі статті