Кедрова бочка для схуднення: як провести процедуру і які є протипоказання

Людям здавна були відомі оздоровчі властивості сауни, після перебування в парній кімнаті можна не тільки вилікуватися від респіраторних захворювань, але і, завдяки розширенню пір, з організму виводяться всі шлаки і токсини, а заодно з ними розщеплюється жирова тканина.

З-за того, що не всі можуть довго знаходиться в парному приміщенні з високими температурами, була придумана кедрова бочка для схуднення.

Суть даного пристосування полягає у відтворенні ефекту парної кімнати, от тільки її габарити набагато менше, але, незважаючи на це, результат виходить приголомшливим. Головним плюсом є те, що безпосередньо в бочці знаходиться все тіло, голова ж при цьому залишається зовні, тому на судини головного мозку не діє пар. Завдяки цьому, кедрову бочку можна використовувати людям, не переносить високу температуру.

Дана процедуранаправлена на виведення продуктів обміну з організму, внаслідок цього підвищується метаболізм та зменшується кількість жирових відкладень, а разом з ними і целюліт.

Тривалість процедури становить приблизно п’ятнадцять хвилин. Коли людина поміщається в бочку, на його тіло починають діяти пари різних ефірних масел або лікувальних трав і суцвіть. Причому за одну процедуру можна позбутися від чотирьохсот – п’ятисот грамів ваги.

Такий метод виведення зайвих кілограмів є самим безпечним і приємним, так як він покращує загальний стан людини. Дане рішення відмінно підійде тим, хто різко скинув вагу і після цього залишилися ділянки з в’ялою, обвислій шкірою. Щоб досягти найбільшого ефекту, слід поєднувати кедрову бочку з походами в спортзал.

Дивіться також  Відгуки про гідромасажі: який ефект з'являється до і після процедури