Кедрова бочка для схуднення: як провести процедуру і які є протипоказання

Кедрова бочка для схуднення: як провести процедуру і які є протипоказання

Людям здавна були відомі оздоровчі властивості сауни, після перебування в парній кімнаті можна не тільки вилікуватися від респіраторних захворювань, але і, завдяки розширенню пір, з організму виводяться всі шлаки і токсини, а заодно з ними розщеплюється жирова тканина.

З-за того, що не всі можуть довго знаходиться в парному приміщенні з високими температурами, була придумана кедрова бочка для схуднення.

Суть даного пристосування полягає у відтворенні ефекту парної кімнати, от тільки її габарити набагато менше, але, незважаючи на це, результат виходить приголомшливим. Головним плюсом є те, що безпосередньо в бочці знаходиться все тіло, голова ж при цьому залишається зовні, тому на судини головного мозку не діє пар. Завдяки цьому, кедрову бочку можна використовувати людям, не переносить високу температуру.

Дана процедуранаправлена на виведення продуктів обміну з організму, внаслідок цього підвищується метаболізм та зменшується кількість жирових відкладень, а разом з ними і целюліт.

Тривалість процедури становить приблизно п’ятнадцять хвилин. Коли людина поміщається в бочку, на його тіло починають діяти пари різних ефірних масел або лікувальних трав і суцвіть. Причому за одну процедуру можна позбутися від чотирьохсот – п’ятисот грамів ваги.

Такий метод виведення зайвих кілограмів є самим безпечним і приємним, так як він покращує загальний стан людини. Дане рішення відмінно підійде тим, хто різко скинув вагу і після цього залишилися ділянки з в’ялою, обвислій шкірою. Щоб досягти найбільшого ефекту, слід поєднувати кедрову бочку з походами в спортзал.

Протипоказання до процедури

Сауна кедрова бочка має ряд позитивних дій на організм людини, серед яких можна виділити наступні моменти. При проходженні даної процедури в людини помітно підвищується імунітет і стійкість до респіраторних захворювань, збільшується продуктивність роботи серцево-судинної і нервової систем, суглоби набувають міцність і пружність.

Шкіра стає еластичнішою за рахунок позбавлення від відмерлих клітин епідермісу. Крім цього, під дією пари відбувається очищення організму від продуктів метаболізму.

Незважаючи на такий широкий спектр сприятливо позначаються на організмі і загальному стані людини дій, у кедрової бочки, як і у будь-оздоровчої процедури, є свої протипоказання.

Найголовніше правило – знати міру, так як при частому застосуванні кедрової бочки організм отримує неабияку частку стресу, так як він виснажується за рахунок виведення великої кількості води.

Не можна вдаватися до процедури у тих випадках, коли має місце бути аритмія, гострий перебіг запальних процесів, венозний тромбофлебіт, астма, серйозні захворювання серцево-судинної системи та носові кровотечі. Також заборонено проходити процедуру вагітним та людям, що перенесли операцію на серці, в тому випадку, якщо після неї не минуло шести місяців.

Відео по темі статті

Дивіться також: